Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

İngiliz Cooker

2 aylık dişi ingiliz cooker'ım var, okulumun bu sene ki yoğun programından dolayı bakamıyorum. Cana yakın, sakin bir yavru :) rengi koyu kahve, tam bir dişi..

img

Goks

8 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, nerede yaşıyorsunuz acaba

Goks yazdı :

2 aylık dişi ingiliz cooker'ım var, okulumun bu sene ki yoğun programından dolayı bakamıyorum. Cana yakın, sakin bir yavru :) rengi koyu kahve, tam bir dişi..

img

nida35

8 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben onu sahiplenmek istiyorum lütfen cevap

Goks yazdı :

img

Meri43

8 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben samet köpekeri ailemde kendimde inanılmaz seviyorum ömürlük sahibi olmak istiyorum yasım 22 05071698124 bana ulaşırsanz sevınırıım

Goks yazdı :

img

Guest18482

8 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben samet köpekeri ailemde kendimde inanılmaz seviyorum ömürlük sahibi olmak istiyorum yasım 22 05071698124 bana ulaşırsanz sevınırıım

Goks yazdı :

img

Guest18482

8 yıl 6 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ücretsizse sahiplenmek istiyorum lütfen söz veriyorum gözün gibi bakıcam.

img

edaorcc

8 yıl 5 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ