Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

British shorthair ogluma british veya scottish es ariyorum/ istanbul-kadikoy

1 yasinda Asilari tam iyi huylu ogluma kadikoy civari british veya scottish es ariyorum.

img

Britishkadikoy

8 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Britishkadikoy yazdı :

1 yasinda Asilari tam iyi huylu ogluma kadikoy civari british veya scottish es ariyorum.

schottish fold kızım var. Daha önce hiç çiftleşmedi. Eş arıyorum. İlgilenirseniz [email protected] üzerinden iletişim kuralım. Küçükyalı'dayım

img

gumusistanbul

8 yıl 4 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Bizde kadıköydeyiz. British shorthair kızımıza eş arıyoruz. İlgilenirseniz [email protected]

img

Neslihankrf

8 yıl 3 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ilk defa ciftlesecek scottish kızım var 14 aylık ilgilenirseniz [email protected] adresinden ulaşabilirmisiniz?

img

yesuuu

8 yıl 3 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, 14 aylik gri beyaz scottish fold disi kedimize es ariyoruz acil. Acibademde ikamet ediyoruz. İlgilenirseniz lutfen iletisime gecin. [email protected]

yesuuu yazdı :
Merhaba ilk defa ciftlesecek scottish kızım var 14 aylık ilgilenirseniz [email protected] adresinden ulaşabilirmisiniz?

img

gizeki

8 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İstanbul ataşehirdeyiz 2 yaşında scottish fold kızımıza eş arıyoruz. 05447865152

Britishkadikoy yazdı :

img

mumahtuz

20 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilana cevap

gumusistanbul yazdı :

Merhabalar hala es bulma istegnz devam ediyrsa anadolu yakaısndayız. scothisfold 18 yalık wiskas turu gri kızım var.ilgilenrsenz teleofn ile ulasabilrsnz.. 0533 629 678 82

Britishkadikoy yazdı :

schottish fold kızım var. Daha önce hiç çiftleşmedi. Eş arıyorum. İlgilenirseniz [email protected] üzerinden iletişim kuralım. Küçükyalı'dayım

img

nuraga

8 yıl 11 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ