Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

9 aylık Chihuahua cinsi köpeği ücretsiz sahiplendiricez. - 2.sayfa

9 aylık chihuahua ırkı, erkek, sütlü kahverengi ufakligi ona iyi ilgi gösterecek, güzel bakacak bir aileye sahiplendirmek istiyorum. Aşıları var ve asi kartini da verecegim. İş sebebiyle bakımında çok zorlanıyorum. Çok enerjik ve tam bir oyuncu. Daha çok küçükken yeni sahibine alışması çok zor olmayacaktır.istanbulda avrupa yakasında ikamet ediyoruz. Ilgilenen olursa lütfen bana numarasını yollarsa telefondan irtibata gecebilir ve fotoğraflarını yollayabilirim.

img

nozmel

8 yıl 4 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar bizimde aynı ırktan disi kopegimiz vardı çok yaslanmisti ve vefat etti çok uzulduk mezarı bahcemizde bizden bir parçaydı eğer kabul ederseniz sahiplenmek istiyoruz eşime sürpriz yapmak istiyorum telefonundan ulaşabilirsiniz teşekkürler 545 684 95 45

img

Ondr

8 yıl 1 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aile edındırdınız mı acaba :(

img

siyahorkide

ÖZEL MESAJ

aile edindirdiniz mi acaba :(

img

siyahorkide

ÖZEL MESAJ

Bende sahiplenmek isterim 05356926109

img

Cbadur

7 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Köpeğinizi çok sahiplenmek isterim eğer vermediyseniz lütfen benimle iletişime geçermisiniz çok seviyorum köpekleri sahiplenmek çok istiyorum 0535 079 34 76 mesaj atarsanız çok sevinirim

img

Rumrum12

7 yıl 7 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

05423390041 sahıplenmek ıstıyoruz yardımcı olursanız sızden haber beklıyoruz .

nozmel yazdı :
9 aylık chihuahua ırkı, erkek, sütlü kahverengi ufakligi ona iyi ilgi gösterecek, güzel bakacak bir aileye sahiplendirmek istiyorum. Aşıları var ve asi kartini da verecegim. İş sebebiyle bakımında çok zorlanıyorum. Çok enerjik ve tam bir oyuncu. Daha çok küçükken yeni sahibine alışması çok zor olmayacaktır.istanbulda avrupa yakasında ikamet ediyoruz. Ilgilenen olursa lütfen bana numarasını yollarsa telefondan irtibata gecebilir ve fotoğraflarını yollayabilirim.

img

Cebo

7 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

05414424428 benimle iletişime geçermisiniz

nozmel yazdı :

img

Guest74370

7 yıl 6 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

05432767026 Olumlu olumsuz cewap verir misiniz lutfen

img

Dilemma_sema

7 yıl 5 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

05432767026 Olumlu olumsuz cewap verir misiniz lutfen

img

Dilemma_sema