Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

İSTANBUL'DA BULUNAN 325.000 METREKARE SAHAMIZDA..

BEKÇİLİK DEĞİL,BİZİMLE AİLENİN BİR PARÇASI OLACAK,KOCAMAN BİR ALANDA KOŞUP OYNAYACAK BİR DOST ARIYORUZ..SAHİPLENİP,BAKACAK YERİ OLMAYAN ARKADAŞLAR BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRLER..

img

Guest70142

8 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Alan korumasi için köpek ariyorsaniz 10 aylik saf kan aşılari tam belgeli erkek rottweilerim var ve iyi bakabilcek birisine vermek istiyorum. Su an daha kopek kizginlasmadi rottlar 2 yasindan once kizginlasmaz ve size rahatlikla alidabilecegi 1 seneniz var. Temel itaat egitimi var. 05314524875 yalova

img

keremkoc

8 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Safkan 10 aylik rotweiler sahiplenmek isterseniz 05314524875 yalova

img

keremkoc

8 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba  sahiplenecek bir dost bulmadıysanız görüşmek isterim 507 053 42 04

Guest70142 yazdı :

BEKÇİLİK DEĞİL,BİZİMLE AİLENİN BİR PARÇASI OLACAK,KOCAMAN BİR ALANDA KOŞUP OYNAYACAK BİR DOST ARIYORUZ..SAHİPLENİP,BAKACAK YERİ OLMAYAN ARKADAŞLAR BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRLER..

img

erva1

8 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar Benim iki adet minyatür pinscher köpeğ var sizle gorusmek isterim İletişim 05531490227

img

Bnscml

8 yıl 2 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar Benim iki adet erkek minyatür pinscher köpeğin var acil sahiplendirmem gerekiyor benimle iletişime geçebilir misiniz 0553 149 02 27

img

Bnscml

8 yıl 2 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hala arıyorsanız kopegimi zi sahiplendirmek istiyoruz 8 aylık labraodor golden kirmasi maddi imkansizliklardan dolayi bakmıyorum

img

burtol

8 yıl 2 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İletisime geçmek isterseniz adım meltem 0530 668 67 44

img

burtol

8 yıl 2 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba , 2 aylıkken sokakta bulup sahiplendiğim bi irlanda terrierim var dişi adı Maya suanda 5 aylık ama malesef artık bakamıyorum 😞 yobaz bi semtte oturuyorum ve apartmandakiler 2 haftadır imza topluyo ev sahibimiz artık ikna olmuyo , gazeteye çiş kaka egitimi var hayır komutuna ve adına inanılmaz duyarlı elimden geldiğince egitimini verdim inanın gücüm olsa tasınır gene vermem ama suan mümkün diil okdr sevinli ve zeki bi hayvanki inanamassınızÜstelik havlama huyu da yok evdeki hicbir esyaya zarar da vermiyo , sadece insanların bagnaz düşünceleri yüzünden hayvanı istemiolar binada 😞 yalvarırım yardımcı olun güzel bi aile bulalım 2 haftadır naapcagımı sasırdım .. Küçük bi ırk diil bahcede de bakılabilir inanılmaz hiperaktif hatta bahcede bakılsa cok daha mutlu bile olabilir

Guest70142 yazdı :

img

Ckenan

8 yıl 2 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba benim 7 aylık tüm aşıları olan saf kan jeckrussel cinsi kız köpeğim var çok hareketli bahçede koşup oynayan bir köpek sahiplenmek isterseniz beni arayabilirsiniz 05321774585 atasehirdeyim

img

nurgulerol

8 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ