Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

İSTANBUL'DA BULUNAN 325.000 METREKARE SAHAMIZDA.. - 2.sayfa

BEKÇİLİK DEĞİL,BİZİMLE AİLENİN BİR PARÇASI OLACAK,KOCAMAN BİR ALANDA KOŞUP OYNAYACAK BİR DOST ARIYORUZ..SAHİPLENİP,BAKACAK YERİ OLMAYAN ARKADAŞLAR BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRLER..

img

Guest70142

8 yıl 3 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar beyaz pomerian boo aldm fakat annem titiz oldğu için satıyorum köpeğimi. daha 2 bçuk aylık pasaportu tüm aşıları ve malzemeleri tam irtibata geçmk isterseniz telefon numaram 5454543842

img

melissas

8 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Guest70142 yazdı :

BEKÇİLİK DEĞİL,BİZİMLE AİLENİN BİR PARÇASI OLACAK,KOCAMAN BİR ALANDA KOŞUP OYNAYACAK BİR DOST ARIYORUZ..SAHİPLENİP,BAKACAK YERİ OLMAYAN ARKADAŞLAR BENİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRLER..

img

Guest68884

8 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Abicim allah rızası için beni arayın köpeğim telef olsun istemiyorum...

05480398162

Guest70142 yazdı :

img

Guest68884

8 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kurt kirmasi mavi gozlu 1,5 aylil acil pilissss 5317039143

Guest70142 yazdı :

img

Erden123

7 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba.benim de 12 aylık rottweilerim  var.inanılmaz arkadaş canlısı.evleneceğim için vermek istiyorum.alanınız büyük.temel itaat  eğitimide var.ırk yarışmasındabirinciliği var.aşıları tam.sadece iyi bir yuva arıyorum.insanlara hiç bir şekilde saldırmaz.dişi köpekler ile iyi anlaşır.karnesi var.secereli köpektir.

Guest70142 yazdı :

img

Guest90917

7 yıl 3 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalr 1yasinda asili karneli jack russell kirmasi oglumu sahiplendirmek istyorum 2ayliktan beri evde bakiliyor 16kg kucuk irktir izmirdeyiz.watsapp dan iletisime gecebilirsiniz fotograflarini gonderebilirim05531885525

Guest70142 yazdı :

img

ekinozz

7 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Guest70142 yazdı :

05337323633 10 aylık erkek çoban kırması

img

cano06

7 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Guest70142 yazdı :

05337323633 köpeğimle ilgili görüşelim .

img

cano06

7 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

8 aylık super bekçi köpegi kurt kırması oskarı sahiplendirmek istiyorum. Çok akıllı ve sadık.msj için orhan tel: 0531 5549786

img

Oskarrr

6 yıl 1 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ