Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

Brithish Shorthair Oğluma Eş Arıyorum (İstanbul)

Brithish Shorthair cinsi oğlumun ilk eşini arıyorum. Kızgınlık döneminde ve 1 yaşında. İstanbul özellikle anadolu yakasından kısmetlerini bekliyoruz.

img

alosar

8 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İlan güncel.

img

alosar

ÖZEL MESAJ

Merhaba scotish fold cinsi dişi kızım var hemen hemen 7 aylık eş ariyordum ilaninizi gördüm bende anadolu yakasinda oturuyorum.Kizimin rengi gri

img

Eliifeknciii

8 yıl 3 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eliifeknciii yazdı :
Merhaba scotish fold cinsi dişi kızım var hemen hemen 7 aylık eş ariyordum ilaninizi gördüm bende anadolu yakasinda oturuyorum.Kizimin rengi gri
Merhaba [email protected] mail adresimden ulaşabilirsiniz.

img

alosar

ÖZEL MESAJ

İlan günceldir.

img

alosar

ÖZEL MESAJ

merhaba. Scottish Fold Longhair kızım var. Yalovada ikamet etmekteyım bende kızıma eş arıyorum ama kızımın bi sıkıntısı var yabancı evlerde rahat durmuyor. Oglunuzu evimizde misafir etmek isterizz..

img

zozan77

8 yıl 3 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba. Scottish Fold Longhair kızım var. Yalovada ikamet etmekteyım bende kızıma eş arıyorum ama kızımın bi sıkıntısı var yabancı evlerde rahat durmuyor. Oglunuzu evimizde misafir etmek isterizz..

img

zozan77

8 yıl 3 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba. 9 aylik scottish fold kedim var. İlgilenirseniz 0532 326 59 11 whatsapptan iletisime gecebilirsiniz

img

Superseko

8 yıl 1 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Scottish Fold kız kedimiz var acilen. Eş arıyoruz. Siyah ve beyaz tüylere sahip. 1 yaşında

img

Koncaaltinak

8 yıl 1 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ