Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

Scodish kızımıza eş (İZMİR)

1 yaşında Scodish kızımıza British eş aramaktayız .     [email protected]    mail ile ulaşabilirsiniz..Eşimin kendisi veterinierde çalışmaktadır o yüzden tüm aşı ve bakımları eksiksiz ve zamanaında yapılmıştır.

img

facitman

8 yıl 1 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Iyi akşamlar.İlaninizi okudum bizim oglumuz Cabbar britishshorthair blue renkte ve ona eş ariyorum bende.Biz izmir hatayda oturuyoruz.Bizim kedimizin tüm aşılari tam ve son derece bakimlı safkan secereli kedi.isterseniz aşı karnelerini karşılıklı gösterelim görüşelim eşleyelim.whatsapptan fotolarini atabilirimsizin icin uygunsa bana bu numaradan ulasırsınız 05335772571

img

kedizade

8 yıl 1 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Iyi akşamlar.İlaninizi okudum bizim oglumuz Cabbar britishshorthair blue renkte ve ona eş ariyorum bende.Biz izmir hatayda oturuyoruz.Bizim kedimizin tüm aşılari tam ve son derece bakimlı safkan secereli kedi.isterseniz aşı karnelerini karşılıklı gösterelim görüşelim eşleyelim.whatsapptan fotolarini atabilirimsizin icin uygunsa bana bu numaradan ulasırsınız 05335772571 Verdiğiniz gmail adresine e posta gitmiyor

img

kedizade

8 yıl 1 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benim oğlum 15 aylık british long hair aynı zamanda deneyimli.İzmir KArşıyaka'da oturuyorum.Düşünürseniz görüşebiliriz.

facitman yazdı :

1 yaşında Scodish kızımıza British eş aramaktayız .     [email protected]    mail ile ulaşabilirsiniz..Eşimin kendisi veterinierde çalışmaktadır o yüzden tüm aşı ve bakımları eksiksiz ve zamanaında yapılmıştır.

img

brcrkn

8 yıl 4 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ