Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

1 Çift Edel Roller Kanaryamı bakım ücreti tarafımdan karşılanmak kaydıyla geçici bir süre vereceğim

1 Çift Edel Roller Kanaryamı bakım ücreti tarafımdan karşılanmak kaydıyla geçici bir süre vereceğim. Kanarya bakmak isteyen fakat parasını verip de almak cesareti ve kanarya bakım bilgisi olmayan bir arkadaşa tüm bakım giderlerini karşılayarak ve bakım hakkında tüm bilgileri vererek çok sevdiğim 1 çift kanaryamı geçici bir süre (1 yıl gibi) vermek istiyorum. Bakım süresi geçici olacak ve yavru yapması halinde yavrulardan da kendisine ayrıca ücretsiz vereceğim. Kuşlara bakmak için herhangi bir gideriniz olmayacaktır. Daha geniş bilgi için; 0535 874 5898 / Istanbul : Gungor

img

dostcanli

18 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben istediğin yerden gelip alırım arkadaşım. Bakım masraflarınıda kendim karşılarım ayrıcıda istediğin zaman gelip alabilirsin. Eğer işin görülecekse seve seve yaparım bunu. Maddi hiçbirşey beklemem sadece hayvanları çok sevdiğim için ve sevgiye maddiyat karıştırmayı sevmediğim için yaptım bu teklifi. tel: 0532-524-64-03 Kemal UYGUR Dolmabahçe Sarayı/Beşiktaş Evrak şefliği-memur

img

uygur34

18 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞIM İLANLAR BÖLÜMÜNE BIRAKMIŞ OLDUĞUN MSJA CVP YAZDIM. BANA ULAŞIRSAN SEVİNİRİM. 0532-524-64-03 [email protected] Hiçbir karşılık beklemem ve istediğin zaman geri alabilirsin. Bakım masraflarınıda karşılarım. Sadece hayvanlara olan aşırı sevgim için bu teklifi yapıyorum ve hayvan sevgisine maddiyat karıştırılmasını doğru bulmadığımdan işini görecekse ben bakımlarını üstlenmeye talibim. İstediğin yerden gelip alırım. Beşiktaş/İSTANBUL

img

uygur34

18 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞIM tam istediğin biriyim kuşlara ve köpeklere hastayımdır.mümkünse ben almak isterim öğrenciyim ailemle yaşiorum istanbuldayım cvbını beklom.mail [email protected] teşkrler

uygur34 isimli arkadaş''ın Ciddi (!) sağlık problemleri dolaysıyla kendisi ile olan irtibat kopmuştur. hasdogan isimli arkadaş ise benimle irtibat sağlamadığı için; Kuşlarımın misafir edilmesi konusundaki yukarıdaki teklifim halen geçerliliğini korumaktadır.

img

dostcanli

ÖZEL MESAJ

Selamlar Kuşlara istediğin süre bakabilirim. Yavrularıda paylaşırız.

img

bekuya

18 yıl 7 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım (bekuya) herhalde cep telefonuma sms''i siz gönderdiniz. Size tam cevap yazacaktım, telefon kendisini sildi. Yeniden yükledim ama, bu arada sizin cep telefonu numarası da kayboldu sizin mesajla beraber. Bana tekrar mesaj geçerseniz en kısa sürede sizinle temasa geçmeye çalışacağım. Teşekkürler.

img

dostcanli

ÖZEL MESAJ

eger teklıfınız hala gecerlıyse kuslarınıza bakabılırım.daha once border ve yorkshıre bakmıstım.edel roller cınsını bulamamıstım harıka otucu oldugunu bılıyorum.teklıfınız gecerlıyse tel no 05354156658.yavrulardan bır tanesını alırım ızın verırsenız