Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

tüylü olan her türlü kediyi alırım izmirdenim

img

buz14

18 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

izmirdeyim. sarı çok tatlı bi kedi var. sağlıklı, hiçbir problemi yok. aşılarını ben yaptıracağım. Acil vermek istiyorum. Eminim pişman olmazsın. istersen cep telimi yazayım görüşelim.

img

deger

18 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba yurt dışına çıkmak zorunda olduğum için kedime yuva arıyorum, senin istediğin gibi bol tüylü, iran tekir kırması, gri dokuz aylık bir erkek. ayrıca gerçekten çok tatlı ve oyuncudur.ilgilenirsen lütfen hemen cevap yaz

img

ahuhakan

ÖZEL MESAJ

mavi gözlü bol tüylü bembeyaz ankara kedim var. fotoğraf gönderebilirim. onu çok sevecek birine vermek istiyorum. dişi 2 yaşında. tüm aşıları tam ve tuvaletini alaturka tuvalete yapıyor. mailim [email protected] izmirdeyim.

img

klytie

19 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ahuhakan kedinizi istiyorum ama izmirdenim eğer izmirdeyseniz görüşeli 05366933243 deger eğer sisiz kedinizle de ilgileniyorum kytlie büyük kedi istemiyorum

img

buz14

ÖZEL MESAJ

ahuhakan kedinle ilgileniyorum ama izmirdenim

img

buz14

ÖZEL MESAJ

kedi ile ilgilenmen güzel ama önceki mesajında büyük kedi istemiyorum yazmışsın, benim kedim dokuz aylık ve genelde kediler üç dört aydan sonra büyürler. hala düşünüyor musun????

img

ahuhakan

ÖZEL MESAJ

ahuhakan sen beni yanlış anladın ben kedini iistiyorum 1 yaşından küçük olsun auhakan lütfen o kediyi bana ver izmirdeyim ltfern kediyi bana ver ahu

img

buz14

ÖZEL MESAJ

selam buz14 kedimi istemene gerçekten çok sevindim. lütfen bana mail at görüşelim en kısa sürede ve sana onun resimlerini göndereyim [email protected]

img

ahuhakan

ÖZEL MESAJ

ahuhakan ben kediyi alıcam lütfen hadi izmire gel tel 02322766050

img

buz14

ÖZEL MESAJ