Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Sahiplendirilecek 45 günlük cennet papağanları-ANKARA - 3.sayfa

Mavi maskeli ve fischer ebeveynin kuluçkalarından aldığım 4 adet  yaklışık 45 günlük cennet papağanlarımdan 3ü için yer darlığından dolayı sahiplendirmek istiyorum. Ankara içi elden teslim edebilirim.

img

lament

7 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Talibim yerim müsait gonul rahatlığıyla emanet edebilirsiniz

lament yazdı :

Mavi maskeli ve fischer ebeveynin kuluçkalarından aldığım 4 adet  yaklışık 45 günlük cennet papağanlarımdan 3ü için yer darlığından dolayı sahiplendirmek istiyorum. Ankara içi elden teslim edebilirim.

img

Veycey06

6 yıl 5 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Talibim yerim müsait gonul rahatlığıyla emanet edebilirsiniz

lament yazdı :

img

Veycey06

6 yıl 5 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar ben ankara sincanda oturuyorum. Tam olarak yeriniz nerde

img

Turgut06

6 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selamı aleyküm ben sahiplenmek istiyorum ankaranın neresi bende ank. Sincanda oturuyorum

img

Turgut06

6 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar iyi hala cennet papaganlariniz duruyor mu Ankara 05458301226

img

ygtbag

8 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ankara da oturuyorum ve kuş bakmak istiyorum ona özenle bakarım bir yerde buluşalım kuşu ben alayım uygunsa.cevap bekliyorum

img

turnn

6 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba hala duruyorsa kızımla bütün gün evdeyiz çalışmıyorum beslemek isterim özenle bakarım aklınız kalmaz bizede arkadaşlık etmiş olur ankara keçiörendeyim 05071595068

img

Burcuplt

6 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba yıllardır muhabbet kuşu besliyoruz şuan yok öncede sultan cinsi papağanımız vardı annem bvir hata sonucu kaçırıyor şuan çok iyi gelir bu papağan bize ankaradayım gerçekten verirseniz çok sevinirim

lament yazdı :

img

dubluve

5 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Guest47120 yazdı :

Merhaba kardeşim kuşlarını sahiplenmek istiyorum ankaradayım 

img

Aycantice

5 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ankara 

Mamakta oturuyorum kul sahiplenmek istiyorum ev hanımıyım onunla saatlerce ilgilenebilirim

img

Aycantice

5 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ