Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Sahiplendirilecek 45 günlük cennet papağanları-ANKARA

Mavi maskeli ve fischer ebeveynin kuluçkalarından aldığım 4 adet  yaklışık 45 günlük cennet papağanlarımdan 3ü için yer darlığından dolayı sahiplendirmek istiyorum. Ankara içi elden teslim edebilirim.

img

lament

7 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbula gönderim yapma şansınız var mı? veya istanbula gelecek birisini bulabilirsek onunla gönderirmisiniz?

lament yazdı :

Mavi maskeli ve fischer ebeveynin kuluçkalarından aldığım 4 adet  yaklışık 45 günlük cennet papağanlarımdan 3ü için yer darlığından dolayı sahiplendirmek istiyorum. Ankara içi elden teslim edebilirim.

img

arineksi

8 yıl 5 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Maalesef, uzun yol yavrular için stresli olabiliyor.

arineksi yazdı :

istanbula gönderim yapma şansınız var mı? veya istanbula gelecek birisini bulabilirsek onunla gönderirmisiniz?

lament yazdı :

img

lament

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben bir tanesini almak istiyorum ve ankaradayım nereden uygunsa gelip alabilirim fakat iletişim bilginizi nasıl yapalım...isterseniz özelden veya [email protected] adresime gönderebilirsiniz

lament yazdı :

img

alita

7 yıl 10 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben almak isterim 1 tanesini kızım çok istiyor. Ankaradayım nereden isterseniz alabilirim. 0535 978 45 36 dan ulaşabilirsiniz 

img

alita

7 yıl 10 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, yavruları malesef sahiplendirdim.

alita yazdı :

Ben almak isterim 1 tanesini kızım çok istiyor. Ankaradayım nereden isterseniz alabilirim. 0535 978 45 36 dan ulaşabilirsiniz 

img

lament

ÖZEL MESAJ

SELAM..İSMİM AHMET DALKIRAN..CENNET PAPAĞANLARINIZA GÖNÜLLÜ YUVA OLURUM.ANKARA DA SINIF ÖĞRETMENİYİM .ZAMAN ZAMAN OKULA DA GÖTÜRÜP ÖĞRENCİLERİME SEVGİSİNİ AŞILAMAK İSTERİM.. 0 532 641 18 45

lament yazdı :

img

ahmetdalkiran

7 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 çift muhabbet bakıyorum yer sıkıntım yok.cennet papağanada bakabilirim [email protected] dan ulaşabilirsiniz

lament yazdı :

img

Guest47140

7 yıl 9 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yavruları sahiplendirdim, ilgilenenlere alakalarından ötürü teşekkür ederim.

img

lament

ÖZEL MESAJ

HEM SİZİN ADINIZA HEMDE YAVRULAR ADINA ÇOK SEVİNDİM..YENİ  YUVALARINDA İNŞALLAH ÇOK MUTLU OLSUNLAR..NE GÜZELLLL SAYGI VE SAĞLICAKLA KALINIZ..TÜM GÜZELLİKLER SİZLERLE OLSUN..

lament yazdı :

Yavruları sahiplendirdim, ilgilenenlere alakalarından ötürü teşekkür ederim.

img

ahmetdalkiran

7 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ