Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

dost arıyoruz

canımız kadar çok sevdigimiz cooker imiz şebnem,i 2 ay önce 10 yaşında kaybettik eşim ve ben çok açı çektigimiz için birdaha köpek almamaya karar vermiştik ki onlarsız yaşamak bize artık çok uzaktı bu yüzden çocuksuz evimizin çocugu olacak bir dost arıyoruz takdir edersinizki evlat parayla alınmaz ancak geçmiş masraflarını paylaşabiliriz

img

bacom

18 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam. Gecen gun aldığım Alman Kurdu Sibirya Kurdu Kırması Kahverengi Tüylü Mavi Gözlü yavruyu verebilirim. Ailevi sorunlardan dolayı besleyemiyorum. 1 aylık erkek yavru 100 Ytl''''ye aldım aynı fiyata vereyim size. e-mail adresim [email protected] tel:0533-2253777 izmirde oturuyorum...

img

ercanspak

19 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eğer cins olsun demez iseniz evde yaşamaya alışkın kırma 8 aylık oğlumla tanışın gerçekten sevgi verecekseniz

img

zeytinbey

18 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benım cok sevdiğim bır cockerım var fakat sağlık nedenımden onun vermek zorundayım ve ona cok ıyı bakabılecek bır yuva arıyorum.erkek cok tatlı evde bakılıyor wc eğitimi full cok da temızdır kendısı.eğer onu ıstıyorsanız onu cok ıyı bakarsanız sıze vermek ısterım.telım 0212 635 35 74 yada maılım dilek1103@hotmail,com istanbulda oturuyorum

img

cockerkuki

18 yıl 7 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ