Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Balıkları

Mesaj Ekle

#Dolphin C-700 #Dolphin C-1000

bunlardan birini bana tavsiye edebilecek kimse varmi?simdilik akvaryumum 100lt ama 300 ltlik yaptıracagım onagöre c 700 120ytl, c 1000 de 140 ytl imiş gittim sordum.Sizce dolphin dış temizleme motoru olarak nasıl?Bu fiyatlara deger mi?

img

crano

19 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fena degil aslında fiyatlar ama almısken paraya kıyıp eheim yada sera alsan daha ii! ama zor secim! mali durumlar önemli tabi! kolay gelsin!

img

aquamania

19 yıl 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Dolphin iii degil mi diyosun yani??? Eheim de alabilirim yada sera, bana modellerinden önermeniz lazım!!Söyledigim gibi simdiki akvaryumum 100lt ama yakında 300lt olucak mümkünse bunları dikkate alarak.Önerdiginiz markayı modeliyle söylerseniz sevinirim şimdiden önerileriniz için sagolun :)

img

crano

ÖZEL MESAJ

abi dolphin super tabi para varsa bende 1600luk var ve daha ıyısı yok bence ole buyuk bir akvaryum kuracaksan en ıyısı 1600luk :=)

img

karakartal691

19 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Akvaryumcu 300lt ye c-700 yeterli oldugun söyledi ama alırsam c-1000 i alırım hem c-1000 i 120 ytl ye veririm dedi, nası? Karakartal691 ben dolphin den memnunum diyosun yani? Mümkünse dış motorlarla ilgili herkes önerilerini yazsın:::

img

crano

ÖZEL MESAJ

crano tabiki sera yada eheım eski forumlarimda aciklama yaptım yeterince gine soluorum bir kere al iisini ilerde sorun yasama sera eheımdan daga ii ama

Cok sagolada 300lt icin bana sera ve ehiem den bi model önerseniz cok iii olur ona göre alıcam.........

img

crano

ÖZEL MESAJ