Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpeğime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

siyah beyaz dişi pitbula damat aranıtor

vucudu siyah kafa kısmı beyaz pitbula korsan yada siyah beyaz erkek amerikan pitbull aranıyor [email protected] adresine mail atabilirsiniz

img

totu

19 yıl 3 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba dostum, bizde disi ariyoruz, eger dusunursen bir gun köpege bakarsin cok iyidir ona göre ciftlestiririz. Kendine ii bak

SELAM 2 YAŞINDA DÜZ BEYAZ SADECE KAFASININ ORTABÖLÜMÜ SİYAH (ALIN TARAFI) SECERESİ VAR 1 BİRİNCİLİĞİ 1 İKİNCİLİĞİVAR KUPALARINI GÖSTERE BİLİRİM SECERESİNİDE. İLGİLENİRSENİZ CEVABINIZI BEKLİYORUM.

img

oskarr

18 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hey dostum oscar piti''nin resmi yokmu, bak benim staffordshirenin resmi var, köpegine ne kadar guveniyorsun dostum,

merhaba arkadaşlar telefon numaralarını verirseniz görürüşebiliriz

img

totu

ÖZEL MESAJ

totu dostum senden haber bekliyorum bak, bizde eyüpteyiz nişanca bir köpegimiz orda, digeri ortaköyde haber bekliyorum senden

selam arez topçularda rotbalansçıyım telini verirsen ararım seni

img

totu

ÖZEL MESAJ

totu dostum [email protected] telimi atıyorum ordan bakarsın tamammı, senin disi ne zaman kizana geliyor? görüsürüz

totu dostum yarın izinliyim salı gunu bana adresini versene yarın geleyim yanına isyerine olmazsa köpegi görururum bizim köpegide gösteririz, bugun haber vermeye calis ona göre kendine iyi bak görusuruz