Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Balıklar

Mesaj Ekle

Satılık frontosalar yunuslar sarıprensesler

Arkadaşlar elimde bir dolu balık var damızlıklar dahil çok ucuza verecem deniz akvaryumuna geçecem üretici fiyatından verebilirim yüzlerce yunus yavrusu 12 adet frontosa 5-6 cm damızlık yunus ve ıceman lar tropikal türler vesarı prenses ve letopates yavruları telefonum 0555 2992225 ankaradan arayın

img

sysleus

19 yıl 2 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Frontosaların cinsiyeti bant sayısı nedir?Hepsini alsak fiyat son ne olur?Ankara-Elvankent^teyim. [email protected]

img

klimtes

19 yıl 1 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam frontosalara ne kadar istiyorsun arkadasım, [email protected]

img

serkanbalaban

18 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar Frontosalar 6 bantlı gayet güzel beslenmiş ve süper görünümdedir 11 adet frontosaya 220 ytl son fiyatımdır .Tanesi 25 ytl dir tek tek alınırsa telefonum 0 555 2992225

img

sysleus

ÖZEL MESAJ

abi ne kadar yunus ve sarı yavrun varsa alırım ben [email protected]

img

karakartal691

19 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar yunus ve sarı prenseslerim satılmıştır saygılarımla beni telefondan arayan ve olaya önem veren az birazda yollara düşen bir arkadaşa verdim hepsinide aldı ve kendisinin lafı ben şimdiye kadar bu kadar guzel bakılmış balık görmedim dedi akvaryumcu sincanda sağolsun anlayacağınız sattım sadece elimde frontosa yavruları kaldı 5-6 cm boyundalar su anda ayrıca 3 dişi 1 erkek Iceman hepsi 60 ytl ve 1 erkek 1 dişi yunusum 30 ytl var sattığım yavruların ana babalarından kalanlar onlarıda verecem frontosaların fiyatı aynıdır değişmedi 220 ytl hepsi tane tane olursa 25 ytl ve ayrıca lutfen pazarlık yapacaksanız aramayın gelir bakarsınız beğenmezseniz almazsınız olur biter yani para konusunda hiç indirim yapmam arkadaşlar çünkü burada piyasayı bilmeden fiyat çeken arkadaşlarıda biliyorum saygılarımla ayrıca birisi dün bana bi şey söyledi çok güldüm ikinci el balık diye bi şey hiç duymadım nasılsa varmış yoksa öyle bir cinsmi varki :)) hepinize iyi günler

img

sysleus

ÖZEL MESAJ