Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

angoravet ee

ya benım tavsanım buaralar cok tuy dokmeye basladı vıtamınsızlıktenmı acaba?oysakı ben ona herturlu sebze verıyorum vede palet yemde verıyorum ama o yemıyor napmam lazım yardımcı olursanız sevınırım

img

gogosum

18 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gogosum dengeli bir beslenme yapman geekiyor.Bu beslenme sebze-meyva ile gerçekleştirilemiyor.Ülkemizde pelet yem yok.senin dediğin karışık yem,sana pelet yem şeklini gösteren sitenin linkini veriyorum. http://www.pet-rr.com/pelet.htm

img

angoravet

19 yıl 4 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cvbınız ıcın tesekkur ederım o sıteye gırp baktım ama bendekı yem onun aynısı

img

gogosum

ÖZEL MESAJ

ama bendekı yem onun aynısı pelet yem dıe vermıslerdı zaten

img

gogosum

ÖZEL MESAJ

Tamam o zaman,ben ülkemizde yok diye biliyordum.markası ne ?

img

angoravet

ÖZEL MESAJ

merhaba ankara da yavru angora tavsanı satan bir yer biliyor musunuz(evde beslemek icin)? varsa adres telefon yazabilmeniz mumkun mu? fiyatları ne kadardır tahminen?

img

rosmonth

18 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benm yemın markası yok ben hayvanlar ıcın yem satılan bı yere grıp tavsan ıcın yem dedıgımde pelet yem var dıe vermıstı ama sızın dedıgınız adreste baktım seklı rengı falan aynı

img

gogosum

ÖZEL MESAJ

gogosum açıkta satılan yemlerinin içerik ve markalarının belirtildiği bir etiket vermek zorundalar.Şekil olarak pelet yem olabilir.Bu şekilde başka hayvanların yemleride mevcut mesela kuzu-buzağı vb.Yem alırken yaa çuvalın üstünde yada sana verilecek yem etiketinde içeriği şu hayvana göre hazırlanmıştır şeklinde bir yazıyı okumalısın.mailin olsaydı sana bir örnek etiket gönderebilirdim.

img

angoravet

ÖZEL MESAJ