Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

arkadaşlar ben kedi alıyorum yavru ama bana bilgi verirseniz sevinirim

img

buz14

18 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nerede oturduğunu,nasıl bir kedi aradığını söylememişsinki,bulunduğun yerde sokaktan bir yavru kedi alıp onun hayatını kurtarabilirsin

meraba bende 20 günlük siyam yavruları var erkekler ve çok sekerler ilgilenirsen bana vtrnrmn@yahoo dan ulaşabilirsin

img

gultoker

19 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3 tanesi erkek, kardes, 26 gunluk; 1 tanesi disi 15 gunluk yavruyu sahiplendirmek istiyorum. dusunur musunuz?

img

bitto

18 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 tane dişi 1 tane erkek anneleri tekir babaları ankara kırması erkeğin tüyleri uzun ve ipeksi. dişilerden biri erkek gibi uzun tüylü. diğer dişi kısa tüylü ve hepside çok oyunbaz ve sevecen.

img

rottingmurat

18 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba rottigmurat ben kedilerinizden erkek olanı alabilirim ama resimleri varmı email adresim ([email protected])

img

buz14

ÖZEL MESAJ

sayın buz14 siz nasıl bir insansınız kaç tane kedi alıp bakmayı düşünüyorsunuz. bundan iki gün ünce bana sizin kedinizi kesin alacağım bekliyorum derken bugün başka ilanlar verip başkalarına olur diyorsunuz. Arkadaşlar dikkat!!!! kedilerinizin birkaç gün sonra sokaklara terk edilmesini istemiyorsanız bu insana dikkat edin.

img

ahuhakan

18 yıl 8 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ahuhakan bana bunu yapğma lütfen kedini almak isityorum bu kadar kolay mıydı kediyi lütfen bana ver bütün ailem üzgün

img

buz14

ÖZEL MESAJ