Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Ankara, ücretsi av köpeği, küçük ırk veya orta boy, yetişkin sahiplenmek istiyorum.

Ankara da bahçe ortamında bakmak üzere, av köpeği, kurt köpeği, orta veya küçük boy ırklarda yetişkin bir köpek sahiplenmek istiyorum. Özel köpek mamaları ile besleme imkanım bulunmamaktadır. Ancak kendi yemeğimden paylaşabilirim veya yemekten kalanları verebilirim.  Diğer hayvanlarla ve çocuklarla anlaşma konusunda sorunlu olmamalı. taahhüt, şart, sözleşme yapmak imkanım bulunmamaktadır. Teşekkürler.

img

ayhan0606

7 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba elimizde bir tane 5 aylık köpek var. Kendi kopeklerimiz kabul etmediginden sahiplendiriyoruz.çocuklarla iletişimi çok güzel, bahçede bakilabilecek yabancıları haber veren bir köpek. İlgilenirseniz 05424711040 dan ulaşabilirsiniz

img

ankaneslihan

7 yıl 7 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba. Öncelikle teşekkürler. Sonra bahsettiğiniz av köpeğimi? kısırlaştırılmış mı? diğerleri ile neden anlaşamıyor? sözleşme vb. bir talebiniz varmı? teşekkürler...

ankaneslihan yazdı :
Merhaba elimizde bir tane 5 aylık köpek var. Kendi kopeklerimiz kabul etmediginden sahiplendiriyoruz.çocuklarla iletişimi çok güzel, bahçede bakilabilecek yabancıları haber veren bir köpek. İlgilenirseniz 05424711040 dan ulaşabilirsiniz

img

ayhan0606

ÖZEL MESAJ

Bizim husky golden kirma 1yasinda genç eğitimli aşıları tam sağlıklı köpeğimiz apartmanda oldugumuzdan komşuların şikayetlerinin artmasından bahçeli evimiz olmadığından bırakmakta çok zorlanacagimiz kadar yakışıklı ve sevimli oğlumuzu düşünürseniz haberleselim.biz istanbulda ikamet etmekteyiz.iyi ve sağlıkla sevgiyle bakilacagindan emin olmak istediğimiz yere vermeyi dusunuyoruz Ankara da bahçe ortamında bakmak üzere, av köpeği, kurt köpeği, orta veya küçük boy ırklarda yetişkin bir köpek sahiplenmek istiyorum. Özel köpek mamaları ile besleme imkanım bulunmamaktadır. Ancak kendi yemeğimden paylaşabilirim veya yemekten kalanları verebilirim.  Diğer hayvanlarla ve çocuklarla anlaşma konusunda sorunlu olmamalı. taahhüt, şart, sözleşme yapmak imkanım bulunmamaktadır. Teşekkürler.

img

Batubasak

7 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Ayhan Bey bizim yaklaşık 2 yaşında bir seter-golden mix köpeğimiz bulunuyor. Daha doğrusu 10 günlük bir deneme süresi için aldık. Dünya tatlısı bir köpüş, bana hiçbir zahmeti olmadı, çok sevimli ve oyunbaz çünkü. Benim zihinsel özürlü bir abim var ve ona arkadaş olabilir mi diye denemek istedik. Fakat abim Buçi' yi yani köpüşümüzü kıskandı ve acilen sahiplendirmek zorundayız. Ama ben İstanbulda oturuyorum. Oraya ulaşımı sanırım bir sorun olacaktır. Yine de aklınızda bulunsun. Belki İstanbulda bir tanıdığınız çıkar. Resimlerini de birazdan koyacağım.

İyilikler

nursel

ayhan0606 yazdı :

Ankara da bahçe ortamında bakmak üzere, av köpeği, kurt köpeği, orta veya küçük boy ırklarda yetişkin bir köpek sahiplenmek istiyorum. Özel köpek mamaları ile besleme imkanım bulunmamaktadır. Ancak kendi yemeğimden paylaşabilirim veya yemekten kalanları verebilirim.  Diğer hayvanlarla ve çocuklarla anlaşma konusunda sorunlu olmamalı. taahhüt, şart, sözleşme yapmak imkanım bulunmamaktadır. Teşekkürler.

img

nurselsem

7 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba. bahsettiğim özelliklerde ve ankara da olursa sahiplenebilirim. teşekkürler.

nurselsem yazdı :

Merhaba Ayhan Bey bizim yaklaşık 2 yaşında bir seter-golden mix köpeğimiz bulunuyor. Daha doğrusu 10 günlük bir deneme süresi için aldık. Dünya tatlısı bir köpüş, bana hiçbir zahmeti olmadı, çok sevimli ve oyunbaz çünkü. Benim zihinsel özürlü bir abim var ve ona arkadaş olabilir mi diye denemek istedik. Fakat abim Buçi' yi yani köpüşümüzü kıskandı ve acilen sahiplendirmek zorundayız. Ama ben İstanbulda oturuyorum. Oraya ulaşımı sanırım bir sorun olacaktır. Yine de aklınızda bulunsun. Belki İstanbulda bir tanıdığınız çıkar. Resimlerini de birazdan koyacağım.

İyilikler

nursel

ayhan0606 yazdı :

img

ayhan0606

ÖZEL MESAJ