Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

1 yaşındaki British Shorthair Blue Point kızıma eş arıyorum

İstanbul Pendikte ikamet etmekteyiz. Kızıma aynı cinste eş arıyoruz. iletişim için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

img

zeyyyzeyyy

7 yıl 7 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

British shorthair ogluma paşa kızınıza talip

img

nesquik

7 yıl 7 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb 8 aylık scotish fold erkek kedim var eş arıyorum uygunsa görüşebliriz.teşekkürler

zeyyyzeyyy yazdı :

İstanbul Pendikte ikamet etmekteyiz. Kızıma aynı cinste eş arıyoruz. iletişim için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

img

ahmetsuer

7 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Zeynep hanim , 11 aylık scottish fold oğlumuz bulunmakta.Ikamet adresimiz Beykoz/Kavacık uygun bir vakitte görüşebiliriz...

img

Luckyseprit

7 yıl 7 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Scotish fold kedimize eş arıyoruz bizde ümraniye de oturuyoruz.05322063170 Kemal 

zeyyyzeyyy yazdı :

img

Guest80257

8 yıl 9 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar oglunuz hala eslesmediyse scothish kizimiz var pendikteyiz bizde

nesquik yazdı :
British shorthair ogluma paşa kızınıza talip

img

zeytinnnnnn

7 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar

Yakışıklı oğlum kızınıza talip,Oğlum 1 yaşında tüm aşıları eksiksizdir.Ve çok sağlıklıdır.Şu aralar tek istediği şey güzel bir kız:)

Kızınıza talibiz,isterseniz oğlumun fotoğraflarını yollaya bilirim.

Umarım akraba oluruz😀

img

Lambo

7 yıl 6 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bal Rengi Fold Oğluma Eş Arıyorum İstanbul Anadolu Yakası! 

zeyyyzeyyy yazdı :

img

paperkiller

7 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bal Rengi Fold Oğluma Eş Arıyorum İstanbul Anadolu Yakası!  Aşıları tam Göz rengi Mavi tel: 05365449331

zeyyyzeyyy yazdı :

img

paperkiller

7 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ