Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Küçük ırk Köpek Arıyorum

Yorkshire Terrier,Maltese (Malta Köpeği),Boston Terrier,Pug,Boston Terrier,Chihuahua,Shih Tzu,Pekinez,Minyatür Poodle,Pomereyanlı,fransız buldog gibi küçük ırk bir köpek sahiplenmek istiyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.

img

hulyayaren

7 yıl 6 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Jack Rusell 8 aylık mevcut bende detaylı konusmak isterseniz 5347660770 teşşekurler

hulyayaren yazdı :

Yorkshire Terrier,Maltese (Malta Köpeği),Boston Terrier,Pug,Boston Terrier,Chihuahua,Shih Tzu,Pekinez,Minyatür Poodle,Pomereyanlı,fransız buldog gibi küçük ırk bir köpek sahiplenmek istiyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.

img

besiktas93

7 yıl 5 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isterseniz spitz 2 aylık bir köpeğim var büyümeyen cinsinden. pomeryanlı ailesindendir. yardımcı olmak isterim

hulyayaren yazdı :

img

Nazlia

6 yıl 9 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 aylik aşılı pasaportlu aşı karneli amerikan cocker isterseniz 0 534 413 26 68

img

Burak96

6 yıl 7 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

5 aylık toy poodle istanbul .düşünürseniz whatsuptan ulaşabilirsiniz 05335528459

hulyayaren yazdı :

img

toypo

6 yıl 5 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mrb 6 Aylik erkek fransiz buldog oglum pablo adili kimlikli tuvalet egitimli istanbuldayiz ilgilenirseniz 0505 155 55 56 görüşebiliriz

img

Derya1982

6 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

05345819802 45 günlük 2 tane jack russel yavrumuz var whatsapptan yazabilirsiniz

img

yusufsengul

4 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ