Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

BRITISH SHORTHAİR DAMAT ARIYORUM...Ankara

1yaşında ki dişi BRITISH SHORTHAIR kedime BEYAZ VEYA SILVER ERKEK BRITISH SHORTHAIR DAMAT ARIYORUZ(Ankara) 

img

Ozzyy

7 yıl 7 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

11 aylık scottish fold oğlumuz var.Ankara yenimahalle de ikamet ediyoruz.Umarım ilgilenirsiniz tel 0505 435 93 60 acil cevabınızı bekliyorum.Çok üzülsem de kısırlaştırmak zorunda kalıcam.

Ozzyy yazdı :

1yaşında ki dişi BRITISH SHORTHAIR kedime BEYAZ VEYA SILVER ERKEK BRITISH SHORTHAIR DAMAT ARIYORUZ(Ankara) 

img

giresun

7 yıl 7 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba,

1 küsür yaşında gri British Long Hair oğlum var. Kısa bir süre Ankaradayız.  Aşıları tam. İlgilenirseniz cevap bekliyorum.

Teşekkürler

Ozzyy yazdı :

img

Eden13

7 yıl 6 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba gri renk British Shorthair oğlumuz var. Aşıları tam şu an kızgınlık döneminde. Düşünürseniz irtibata geçelim lütfen. Ankara

img

Boraergin

7 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba. Eryaman'da oturuyorum. Açık gri renkli 1.5 yaşındaki safkan british shorthair oğluma eş arıyorum. ilgilenirseniz iletişime geçelim. 05364484351

Ozzyy yazdı :

img

chemusty

7 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ozzyy yazdı :

Aşıları tam, 9 aylık scottish fold oğluma var Ankara gölbaşında ikamet ediyorum. İlgilenirsenz sevinirim

img

Rmys

7 yıl 7 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bora bey Ankara beysukent kendeyiz kadife isminde gri scottish kızım var 1 yaşında kendisne eş arıyoruz brithis erkek ilgilenirseniz görüşelim lütfen 

Boraergin yazdı :
Merhaba gri renk British Shorthair oğlumuz var. Aşıları tam şu an kızgınlık döneminde. Düşünürseniz irtibata geçelim lütfen. Ankara

img

Kadifem

7 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ