Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

scottish fold kizima british es ariyorum (pendik)

Siyah sari gozli bir bucuk yasindaki kizimiza es ariyorum. Asilari tamdir sagliklidir.

img

zeytinnnnnn

7 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba 11 aylık beyaz brittish oğlumuz var ist avp

img

olcay41

7 yıl 6 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

olcay41 yazdı :

merhaba 11 aylık beyaz brittish oğlumuz var ist avp

Iletisime gecelim lutfen 05079951774

img

zeytinnnnnn

7 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba british oglumz var 05462722757

zeytinnnnnn yazdı :
Siyah sari gozli bir bucuk yasindaki kizimiza es ariyorum. Asilari tamdir sagliklidir.

img

sebobulem

8 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

British oglumz var iletisim ve foto icn görüsebilirz5462722757

zeytinnnnnn yazdı :

img

sebobulem

8 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

8 aylık british longhair blue (gri )oğlumuza eş bakıyoruz. Halen arıyorsaınz görüşelim ltfn. Saygılar

zeytinnnnnn yazdı :

img

evr

7 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

zeytinnnnnn yazdı :
Merhaba ben de oglusuma gelin ariyorum maltepede oturuyorum ...asilari tam yakisikli beyaz oglusum ararsaniz konusalim. 05323710867

img

Funtik

7 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba eğer kızınıza eş kararı vermediyseniz benimde ogluşum var ares safkan british shorthair klasik british blue(gri) tüyleri, bakır renk gözler :) 11 aylık. inanın cok zor durumdayız eğer bir eş bulamazsak kısırlaştırmak zorunda kalıcağız :( yol hiç önemli değil istanbul bayrampaşadayız. iletişim için [email protected]

zeytinnnnnn yazdı :

img

Tabi

7 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ