Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryum Malzemeleri

Mesaj Ekle

AKVARYUMDA YENİYİM

akvaryumda yenıyım su an 85x45x40 akvaryumum var ciklit beslıyorum ama akvaryuma acayip sardım ve buyutmek ıstıyorum fıyatlara baktım bıraz yuksek dıs flıtre de alıcam ama ne model nede fıyat bılgım var akvaryum satıcılarıda karısık fıyatlar verıyorlar ve kafa karıstırıyorlar ınsanın ınanası gelmıyor bırde 1.20 lık bır akvaryuma ne kadarlık ısıtıcı koymak gerekır su an 85cm lıkte 100 wlık var yetermı her turlu bılgıye ıhtıyacım var maillerınızı beklıyorum CCASPER......

img

ccasper

18 yıl 11 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım msn nem [email protected] sana bu adresten yardımcı olabilirim en iyi dış filtre ehaim dir birde sera var ama ben kullanmadım 2217 yeter senin tankına 200w ısıtıcı normal çiklit besleyeceğin için elinde 100w varmış şimdi yaz ve çiklitler 24 ile 26 arası rahat ederler yani oda yeter

img

fma55

19 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam, [email protected] adresine ihtiyacin olan seyleri ve senin piyasadan alabilecegin fiyatlari belirtirsen, yardimci olabilirim.

img

qblay

19 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAM ARKADAŞ ELİMDEN GELDİĞİ KADAR YARDIMCI OLMAYA  ÇALIŞIYIM 1.85 LİK AKVARYUMA 100 VATLIK YETER. 2.120 LİK AKVARYUMA 200 VATLIK ISITICI GEREK. DIŞ MOTOR EHAIM 2215 LE 2217 UYGUNDUR BÜTÇENE GÖRE AYARLARSIN ODA SENİN TERCİĞİN İSTERSEN MYNET PET SOV BÖLÜMDE TAKSİTLE SATIŞ YAPILIYOR YADA İKİNCİ EL SATAN OLUR İLANLARI TAKİP ET. BİRDE SERA DIŞ MOTORU İYİ DİYOR MERCAN ŞARHK KENDİSİ KULLANIYOR MEMNUN BEN KULLANMADIM TECRÜBEM VE GÖZLENİM YOK YORUM YAPAMAM TERCİH SENİN ARKADAŞ. BALIKLARDA YAVRU ALIRSAN DAHA EKONOMİK İYİ BAKARSAN HIZLA BÜYÜRLER  AKVARYUMDA FAZLA BALIK OLMAMASINA DİKKAT ET BİRDE YEMLEMEYE DİKKAT ET  FAZLA YEM VERMEK HEM BALIĞA  HEM SUYA ZARAR VERİR SU DENGESİNİ BOZAR KULLANCAĞIN YEMLER KALİTELİ OLSUN TETRA VEYA SERA NIN YEMLERİNİ KULLANIRSAN RANDIMAN ALIRSIN YANİ BESLENMESİNE VE RENGİNİ KAYBETMEZSİN BALIKLAR HERZAMAN SAĞLIKLI DİRENÇLİ OLURLAR YEM ALDIĞINDA BİRDEN FAZLA KUTULARA BÖL Kİ HER KAPAHI AÇTIĞINDA YEMİN MİNERALLERİ AZALIR YEMİN PROTEİNİ AZALIR BEN BÖYLE YAPIYORUM BİRDE ETCİL VE BİTKİSEL YEM LERİ KARIŞTIRIP KUTULARA BÖLÜYORUM BU BİLGİYİ YEMİ PİYASAYA DAĞITIMINIYAPAN ŞİRKET SAHİBİ ARKADAŞDAN ÖĞRENDİM  HERKESE TAVSİYE EDERİM. EN ÖNEMLİSİ SUYUN PH DEHERİNİ DENGELİ TUTMAN GEREK YANİ AYDA %30 KADAR SUYUNU TAZELEMEN GEREK VE DEZENFEKTE KULLAN VE İKİ ÇAY BARDAĞI KAYA TUZU DÖK 85 LİK AKVARYUMUN ÖLÇÜSÜ 120 LİĞE 4 BARDAK DÖKERSİN. BALIKLARDA DİKKAT ETCEĞİN KONU BESLEDİĞİN HER CİNS BALIKLARIN BİR ERKEK OLURSA  AKVARYUMUNDA HUZURSUZLUK OLMAZ. SAĞLIKLI AKVARYUMLAR BYE

img

baron53

19 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ