Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Mevcut olan muhappet kuşlarıma arkadaş arıyorum

Merhaba iyi günler mevcut olan ve severek bakmakta olduğum muhappet cinsi kuşlarıma yeni arkadaşlar aramaktayım.

İstanbul içi ücretsiz sahiplendirmek istediğiniz muhappet kuşu veya kuşlarınıza benden daha iyi bakan seven bir başka insanı bulamazsınız.

Bunu tüm içtenliğimle ve samimiyetimle dile getirmek istiyorum.

Sevgı ve sağlıcakla kalın iyi günler  0532 700 62 91

img

Hasan8134

7 yıl 3 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İyi akşamlar. Ben de iki muhabbet kuşum var. Birini sahiplendirmek istiyorum. Gerçekten iyi bakabilecek biri olsun isterim. Çok tatlı ve uysal bir kuştur. İletişime geçersek detaylı konuşabiliriz. Anlaştığımız takdirde hiç bir ücret talebim olmayacak. Ksfes ve diğer bir çok malzemesini de vereceğim. Cevap yazarsanız uygun bir vakitte ararım sizi.

Hasan8134 yazdı :

Merhaba iyi günler mevcut olan ve severek bakmakta olduğum muhappet cinsi kuşlarıma yeni arkadaşlar aramaktayım.

İstanbul içi ücretsiz sahiplendirmek istediğiniz muhappet kuşu veya kuşlarınıza benden daha iyi bakan seven bir başka insanı bulamazsınız.

img

burcem13

13 yıl 5 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar,

Hasan Bey iki ay içinde fikrini değiştirdiyse veya kuşu için bir arkadaş bulduysa kuşunuzu sahiplendirmek için benimle de iletişime geçebilirsiniz.

Yeşil-Sarı çok tatlı ve gayet sağlıklı bir erkek kuşum var. Onun anlaşabileceği bir arkadaşı olsun istiyorum. 

[email protected] mail yoluyla konuşabiliriz isterseniz.

burcem13 yazdı :

İyi akşamlar. Ben de iki muhabbet kuşum var. Birini sahiplendirmek istiyorum. Gerçekten iyi bakabilecek biri olsun isterim. Çok tatlı ve uysal bir kuştur. İletişime geçersek detaylı konuşabiliriz. Anlaştığımız takdirde hiç bir ücret talebim olmayacak. Ksfes ve diğer bir çok malzemesini de vereceğim. Cevap yazarsanız uygun bir vakitte ararım sizi.

Hasan8134 yazdı :

img

Guest73138

7 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ