Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

kuş sahiplenmek istiyorum-istanbul

yaşı ve cinsiyeti farketmez bir muhabbet kuşu sahiplenmek istiyorum.

Bakamadığı için yada farklı sebeplerden muhabbetini vermek isteyenlere talibim. 

istanbuldan elden alırım. kafesim var.

img

burcubu

7 yıl 2 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Burcu hanım, muhabbet kuşu sahiplendiniz mi acaba? Yazınızın üzerinden zaman geçmiş. Benim iki muhabbetim var. İkisini de çok seviyorum ama sonrada  aldığım da çok tatlı uysal bir kuş olmasına rağmen ilk kuşu bazen hırpalıyor. Bu da bizi üzüyor. Evde yalnız kalıyolar akşam 5 e kadar sürekli takibimde değil yani ikisi birden. O yüzden yan yana ayırıp işkence etmekten se ikinci aldığım muhabbeti gerçekten iyi bakacak birine vermek istiyorum. Ama gerçekten bakabilecek birine kuşlar hassastır. Daha önce baktıysanız bilirsiniz. 16 yıldır kuş bakıyorum ben. Tabi bunları yazdım ama kuş sahiplenmediyseniz cevaplayınız. İyi günler

burcubu yazdı :

img

burcem13

13 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Burcu hanım, muhabbet kuşu sahiplendiniz mi acaba? Yazınızın üzerinden zaman geçmiş. Benim iki muhabbetim var. İkisini de çok seviyorum ama sonrada  aldığım da çok tatlı uysal bir kuş olmasına rağmen ilk kuşu bazen hırpalıyor. Bu da bizi üzüyor. Evde yalnız kalıyolar akşam 5 e kadar sürekli takibimde değil yani ikisi birden. O yüzden yan yana ayırıp işkence etmekten se ikinci aldığım muhabbeti gerçekten iyi bakacak birine vermek istiyorum. Ama gerçekten bakabilecek birine kuşlar hassastır. Daha önce baktıysanız bilirsiniz. 16 yıldır kuş bakıyorum ben. Tabi bunları yazdım ama kuş sahiplenmediyseniz cevaplayınız. İyi günler

burcubu yazdı :

img

burcem13

13 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Burcu hanım hala kuş arıyorsanız çok tatlı harika konuşan bir kuşum var iyi bakacak birine sahiplendirmek istiyorum

burcem13 yazdı :

burcubu yazdı :

img

Seda9

6 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

4 kafes çift muhabbet kuşum var ücretsiz sahiplendirmek istiyorum taşınacağım için kafesleriyle beraber vereceğim yumurtaları var 05364284400 levent

img

Helenyum

6 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

4 kafes çift muhabbet kuşum var ücretsiz sahiplendirmek istiyorum taşınacağım için kafesleriyle beraber vereceğim yumurtaları var 05364284400 levent ilk telefon açan alır

img

Helenyum

6 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kuş sahiplenmek istiyorum 1 ay önce kuş almıştım bugün evden gitti

img

Rabiaokms

3 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ