Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Ücretsiz çift muhabbet kuşumu sahiplendiricem

İş dolayisiyla muhabbet kuşlarımı sahiplendirmek istiyorum. Onlara iyi bakabilecek onlarla ilgilenebilecek birilerini arıyorum. İstanbul Anadolu yakasındayim. İlgilenenler mail atabilirler. [email protected]

img

Sym

7 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Size e mail attım umarım ilgilenirsiniz telekkürler saygılar abdullah akkadıoğlu

img

Guest75837

7 yıl 2 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

05316142359 tabilim kuşlara

img

ozkann

7 yıl 1 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar sahiplendirdim.

img

Sym

7 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben İstanbul Üsküdar isterim sahiplenmek lütfen 

Sym yazdı :
İş dolayisiyla muhabbet kuşlarımı sahiplendirmek istiyorum. Onlara iyi bakabilecek onlarla ilgilenebilecek birilerini arıyorum. İstanbul Anadolu yakasındayim. İlgilenenler mail atabilirler. [email protected]

img

Kartal1236161

6 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Cok sevdigim hayvandir muhabbet kusu eger nasip olursa ben almak isterim istanbul bağcılarda oturuyorum 05389175162 numaram egerki düşünürseniz ki insAllah düşünürsünüz ben almak isterim

img

Persephoneggwp

6 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sym yazdı :
Merhaba ben almak istiyorum ?

img

azat

6 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Abi kuş duruyosa ilgileniyorum

img

arac

6 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bizde muhabbet kusu ariyoruz cocuklarim ve ben cok seviyoruz eger vermek isterseniz kuslariniza talibiz maddi olanaksizliklardan alamiyoruz tesekkur ederim

img

Serap80

6 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sym yazdı :
İş dolayisiyla muhabbet kuşlarımı sahiplendirmek istiyorum. Onlara iyi bakabilecek onlarla ilgilenebilecek birilerini arıyorum. İstanbul Anadolu yakasındayim. İlgilenenler mail atabilirler. [email protected] ben sahiplenmek çok isterim kuşum vardı suan kayıp çok üzgünüm eğer verirseniz çok mutlu olurum🙏

img

Karafirtina

5 yıl 10 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ