Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Golden retriever sahiplenmek istiyorum.

Golden retriever sahiplenmek istiyorum kendime bir omurluk yoldas ariyorum lutfen yardimci olursaniz minnettar kalirim.

img

sumeyyyldztkn

7 yıl 2 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim golden cinsi köpeğim var komutları biliyor .işyerinde bakıyordum ama bebepğim doğdu ve işyerne gidemiyorum suanda benım baktığım gibi bakılamıyor maalesef. hala düşünüyorsanız istanbuldayım

sumeyyyldztkn yazdı :
Golden retriever sahiplenmek istiyorum kendime bir omurluk yoldas ariyorum lutfen yardimci olursaniz minnettar kalirim.

img

yamanyas

6 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ev sahibim yüzünden 1 taşndaki goldenımı sahiplendirmek istiyorum ev köpeğidir eve girince patilerini silmen için yere yatıp ayaklarını kaldırır falan tatlıdır hala arıyorsan 0551 260 17 18 

sumeyyyldztkn yazdı :

img

ardaktem

6 yıl 9 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ev sahibim yüzünden 1 taşndaki goldenımı sahiplendirmek istiyorum ev köpeğidir eve girince patilerini silmen için yere yatıp ayaklarını kaldırır falan tatlıdır hala arıyorsan 0551 260 17 18 

sumeyyyldztkn yazdı :

img

ardaktem

6 yıl 9 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Goldenım var 1buçuk aylık dişi 

sumeyyyldztkn yazdı :

img

berkedemirci1

6 yıl 8 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ