Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Mevcut olan minyatür kumrularımı ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyorum

Merhaba, bir çift minyatür kumrumu babamın sağlık sorunlarından dolayı ücretsiz sahiplendiriyorum . Gerçekten kuşları seven ve iyi bakabilen birine vermek istiyorum.

img

entzwei

6 yıl 11 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İYİ GÜNLER.... İSMİM AHMET DALKIRAN..YÜCETEPE İLKOKULU ÇANKAYA -ANKARA DA ÖĞRETMENİM.UYGUN GÖRÜRSENİZ KUŞLARINIZA TALİBİM.ZAMAN ZAMAN OKULA GÖTÜRÜP ÖĞRENCİLERİMİN DOĞA ZEKASINA KATKIDA BULUNMAK İSTERİM..ÖĞRENCİLERİMİN SEVİNCİ İÇİN YARDIMINIZI BEKLİYORUM. SINIFIMDA AKVARYUMUM DA VAR..SİZCE DE UYGUN İSE ÜCRETSİZ VERECEK İSENİZ ÖĞRENCİLERİM İÇİN İSTİYORUM TELEFON NUMARAM 0 532 641 18 45 TŞKLER..SAYGI VE SAĞLICAKLA KALINIZ.

entzwei yazdı :

Merhaba, bir çift minyatür kumrumu babamın sağlık sorunlarından dolayı ücretsiz sahiplendiriyorum . Gerçekten kuşları seven ve iyi bakabilen birine vermek istiyorum.

img

ahmetdalkiran

7 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

entzwei yazdı :

Selam yaklaşık 5 seneden belli kuş bakıyorum bana verirseniz sevinirim iletişim için lütfen arayın;05465736784

img

Mehmetcanalver

6 yıl 1 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ