Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Bol konuşan muhabbet kuşumu ücretsiz sahiplendirmek istiyorum

1 buçuk yaşında sağlıklı, konuşkan muhabbet kuşumu ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyorum. İşlerimin yoğunluğundan dolayı artık bakamıyorum ama ona güzel bakacak bir sahip arıyorum

İstanbulda yaşıyorum

img

Seda9

6 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben alırııımmm onuuuuuu kıyamam onaaaa :D

Seda9 yazdı :

1 buçuk yaşında sağlıklı, konuşkan muhabbet kuşumu ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyorum. İşlerimin yoğunluğundan dolayı artık bakamıyorum ama ona güzel bakacak bir sahip arıyorum

İstanbulda yaşıyorum

img

KaanArslan

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben sahiblenmek isterim 

Seda9 yazdı :

İstanbulda yaşıyorum

img

Engin6060

ÖZEL MESAJ

merhaba seda hanım ben sahiplenmek isterim yerinizde gelir teslim alırım 05352342683

Seda9 yazdı :

İstanbulda yaşıyorum

img

sldz36

6 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba seda hanım ben sahiplenebilirim yerinizden teslim alırm 05352342683

img

sldz36

6 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben sahiplenmek isterim İstanbul Üsküdar yaşıyorum çık seviyorum kuşları 

Seda9 yazdı :

İstanbulda yaşıyorum

img

Kartal1236161

6 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba iyi günler ben 17 yasındayım en sevdiğim hayvandır muhabbet kuşu. Eger bana vermeyi düşünürseniz 05389175162 istanbul bagcilarda oturuorum bende tecrubem fazladır babamda cok ilgilidir insAllah bana nasip olur.

img

Persephoneggwp

6 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba ben kusunuzu sahıpenmek ıstıyorum 

Seda9 yazdı :

İstanbulda yaşıyorum

img

orhan55

6 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kocaeli derincede oturuyorum kus sahiplenmek istiyorum veren olursa cevap yazabilirmi

img

Ecrinsu

7 yıl 1 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bende sahiplene bilirim duruyorsa

img

Ecrinsu

7 yıl 1 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ