Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Bol konuşan muhabbet kuşumu ücretsiz sahiplendirmek istiyorum - 4.sayfa

1 buçuk yaşında sağlıklı, konuşkan muhabbet kuşumu ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyorum. İşlerimin yoğunluğundan dolayı artık bakamıyorum ama ona güzel bakacak bir sahip arıyorum

İstanbulda yaşıyorum

img

Seda9

6 yıl 10 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Iyi gunler yeriniz nerde acaba tam.olarak sahiplenmek istiyorumda

img

Kingun

6 yıl 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selamünaleyküm kardeşim sahiplenmek istiyorum eyer mümkünse allah rızası için alabilirmiyim 05446622565

img

Sofi6363

6 yıl 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ona en iyi ben bakarim ve eşte alir evlendiririm..cok seviyorum yemem yediririm. 0544 445 33 44

img

Ugurcumm

6 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bende isterm 05397153754

img

Abdulll

5 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben alirim bakimida priblem degildur

img

Abdulll

5 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Evde bos vaktim oluyo muezzinim bos vaktimi kusla gecirmek degerlendirmek istiyorum numara 05433840131 instgram adresimdende ulasabilirsiniz aktif hfzmuhammed.trk tesekkur ediyorum 😊

img

Hafizz

5 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

seda hanım arzu ederseniz ben sahiplenmek istiyorum Benimde kullarım var arkadaş olurlar İstediğiniz zaman da gelip görebilirsiniz içiniz rahat olsun

img

Fjfkfkdk

5 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Fjfkfkdk yazdı :
seda hanım arzu ederseniz ben sahiplenmek istiyorum Benimde kullarım var arkadaş olurlar İstediğiniz zaman da gelip görebilirsiniz içiniz rahat olsun
Kullar nedir ya😂😂😂 Akıllı klavye mağduru oldum Kuşlar olacaktı

img

Fjfkfkdk

5 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bim kafesim var yeminide aldım evimde kuş beslemek istoyorum çok hayvan severim lütfen arayın kuşa sahiplenmek istiyorum 05433453633 beyoğlu ist

KaanArslan yazdı :

Ben alırııımmm onuuuuuu kıyamam onaaaa :D

Seda9 yazdı :

1 buçuk yaşında sağlıklı, konuşkan muhabbet kuşumu ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyorum. İşlerimin yoğunluğundan dolayı artık bakamıyorum ama ona güzel bakacak bir sahip arıyorum

İstanbulda yaşıyorum

img

alissolmus

5 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Beyoğlunda oturuyorum kafesi ve yemi hazır lütfen bana verin ben iyi bakarım saygılarımla 05433453633

Seda9 yazdı :

İstanbulda yaşıyorum

img

alissolmus

5 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ