Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Ücretsiz muhabbet kuşu

2 yaşında, oldukça konuşkan muhabbet kuşumu sahiplenecek, gerçek bir kuşsever arıyorum. sad

img

KaanArslan

6 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kuş dişimi acaba benimde erkek muhabbettim var yanına eş arıyorum 

KaanArslan yazdı :

2 yaşında, oldukça konuşkan muhabbet kuşumu sahiplenecek, gerçek bir kuşsever arıyorum. sad

img

Engin6060

6 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba kaan bey ben sahiplenebilirim 05352342683

KaanArslan yazdı :

img

sldz36

6 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba kaan bey ben sahiplenebilirim 05352342683

img

sldz36

6 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selamın Aleyküm abim 17 yasındayım en sevdigim hayvan kuşlar eğer ki hayla vermediysen birisine ben çok istiyorum ailemde istiyor gerçekten abi düşünürsen telefon numaram 05389175162

img

Persephoneggwp

6 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben severim abi ben 2-3 senedir besliyorum yer akşehir uygun görürseniz whatsapp tel 05418473000

KaanArslan yazdı :

img

hasanbaki

6 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Abi kuş duruyosa ilgileniyorum

img

arac

6 yıl 10 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Abi kuş duruyosa ilgileniyorum

img

arac

6 yıl 10 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KaanArslan yazdı :

2 yaşında, oldukça konuşkan muhabbet kuşumu sahiplenecek, gerçek bir kuşsever arıyorum. sadhttp://asset.hepsievcil.com/Content/Forum/Htmleditor/ckeditor/plugins/smiley/images/sad_smile.gif" title="sad" width="20" />

Merhaba dün kuşumu kaybettik kızım meryem çok ağlıyor özledim kuşum nerde anne demesi zoruma gidiyor bize verırmısın çok severiz emin olabilirsiniz her gün evin içinde uçmasına izin verirım 2 günde altını temızlerım her gün taze su verirdim (eski kuşum çok mutluydu ) 4 yasında kizimi mutlu etmek ıstıyorum telefon um 05342073420 Adres hamidiye mah kaymak sok no 1/3 kağıthane İstanbul

img

muhabetim

6 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kuş duruyosa sahiplenmek isterm

img

Zeynebinka

6 yıl 9 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ