Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

LÜTFEN CEVAP YAZIN GERÇEK KUŞ SEVERLER

ARKADAŞLAR MRB BEN HİNT BÜLBÜLLERİNE İLGİ DUYUYORUM ALMAK İSTİYORUM BU HAYVANLAR NE İÇİN BAKILIR GÜZEL ÖTERLERMİ YOKSA RENKLERİ YANİ DIŞ GÖRÜNÜŞÜ İÇİNMİ ALMAK İSTİYORUM AMA BİLGİM YOK LÜÜTFEN MSJ YAZIN UNUTMAYALIM BİLGİ AKTARIMI İÇİN BU SİTELER LÜTFEN MSJ LARINIZI BEKLİYORUM

img

alkannazmi

18 yıl 8 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım,hint bülbüllerinin sadece adı bülbül yani ötüm bekleme,üstelik cok zayıf ve komik bir ses cıkarırlar agzını acmadan ı de aynı o ses,yani cik bile yok.Süs kuşlarıdır bence sevimlilikleri için besleniyor çünkü gercekten görünüşte çok sevimliler.

img

artur71

18 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

www.hintbulbulu.com.tr.tc ben de hint bulbulu besliyorum ve otusu icin beslemedigim kesin, cok kolay yavru alinan kuslar ve gercekten cok sevimliler, banyo yaparken onlari izlemek inanilmaz bir keyif, tam bir aile yasantilari var, istersen bende fazla yavru var verebilirimi istanbuldayim

img

cagdasbasaran

19 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çağdaş öncelikle sana teşekkür ederim kalmadı senin gibi insanlar hem cevap yazmışsın hemde kuş verebilirim demişsin teşekkür ederim çok naziksin ayrıca şu hint bülbülü.com a üye oldum süper bnde bişeyler yapmak isterdim bu site adına ayrıca kuşlarını almak isterim kardeşim ama bn çorludayım ha dersinki bn gönderirim gönderim bedelini karşılarım isterimki sen gel çorluya misafir ediyim benimde acayip konuşan muhabbetim iyi cins güvercinlerim var onları gör gez gönderirim dersen adres veririm mail:[email protected] yinede canın sağolsun ve cevap veren herkeze bir kez daha teşekkürler

img

alkannazmi

ÖZEL MESAJ

otobosle gondermeye calisicam sen de yardim edersen. msn/mail:[email protected]

img

cagdasbasaran

ÖZEL MESAJ

cağdaş msn ni aldım ama sorun var yarın akşam 08:00 gibi aç konuşalım hayırlı akşamlar okursan ilgilen

img

alkannazmi

ÖZEL MESAJ

çağdaş yanlış anlamışsın çorum değil çorlu tekirdağ ist ye 45dk uzaklıkta msn akşam açık 08:00 gibi açık olursan görüşürüz

img

alkannazmi

ÖZEL MESAJ

çağdaş bu akşam msn açık ama konuşamazsak yarın sabahta açık olucak msn

img

alkannazmi

ÖZEL MESAJ

sımdı arkadasın evdeyım. msn im sadece hafta ici 09-18 arasi acik.aksamları baglanamıyorum cunku evımde ınternet yok :-).

img

cagdasbasaran

ÖZEL MESAJ

tamam kardeşim neyse senide yorduk gerçi ama mazur gör msn en açık olduğunda ulaşmaya çalışıcam herşey için saol

img

alkannazmi

ÖZEL MESAJ