Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

2 aylik scottish white fold yavrular aile ariyor - 2.sayfa

Selam kedimiz siva dogurdu ve bize 5 torun verdi , verdi vermesinede 5 kedinin bakimi cok zor , 2 yavrumuzu sahiplendirdik kalan 3 yavrumuzada aile ariyoruz

img

Rickhunter

6 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sahiplendirmediyseniz kedinizi sahiplenmek isterim İzmir içiyse gelip alabilirim [email protected] buradan cep numaranızı yollarsanız buradan iletişime geçebiliriz iyi günler dilerim

img

ysmnyldzbs

6 yıl 11 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sivanın bebeklerinden birini sahiplenmek isteriz sevgimizden süpheniz olmasın

Rickhunter yazdı :

Selam kedimiz siva dogurdu ve bize 5 torun verdi , verdi vermesinede 5 kedinin bakimi cok zor , 2 yavrumuzu sahiplendirdik kalan 3 yavrumuzada aile ariyoruz

img

Selitez

6 yıl 11 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bana ulasabilirseniz cok sevinirim bir yavruya bakmak istiyorum sahiplenmek isterim [email protected]

Rickhunter yazdı :

img

meliseko

6 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Rickhunter yazdı :

Ben sahiplenmek isterim size nasıl ulaşabilirim ?

img

Elif3317

6 yıl 10 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben uzun süredir bu cinsi arıyorum eğer sahiplendirmediyseniz hemen sahiplenebilirim. Aşıları vaktinde yapılacak ve her ay bilgilendirebilirim. Daha önce kedi baktım ve bakımını biliyprum. Eğer banasahiplendirirseniz çok mutlu olurum 🤗

Rickhunter yazdı :

img

Yarenozgul

6 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Rickhunter yazdı :

merhaba, izmirde yaşıyorum ve scottish sahiplenmek istiyorum. Ömür boyu bakabileceğime emin olabilirsiniz ancak satın almaktan yana değilim. Ücretsiz sahiplendirmek isterseniz iletişime geçmek isterim.

img

Tottielvis

6 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Rickhunter yazdı :

Merhaba Bursa'da oturuyorum.Calismiyorum ,kedi bakımında tecrubeliyim,dişi varsa ve ücretsizse almaya durumum yok çünkü talibim.05323801902 beni seçin ltf.

img

canan07

6 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar eğer ücretsiz ise alıp beslemek ve bakmak çok isterim İletişim için 05424057674

Rickhunter yazdı :

img

Burak101

6 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İyi günler biz kedi sahiplenmek istiyoruz sahiplendigimiz yavruyu ömür boyu korumak için ve kızımız için arkadaş olsun istiyoruz iletisim için 5399218895

img

Eylemkutuk

6 yıl 8 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Rickhunter yazdı :

Selam ben yasin ankara kedim vardi benim inunla buyudum nerdeyse ve bebegi oldu suanda ben yeni bir yavru kedi istiyirum onu canim olarak gormek istiyorum ustune titremek bisey olucakmi diye korkmak istiyoyorum lutfen bana ulasim istanbuldayim. 05511007645

img

Khkhk

6 yıl 8 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ