Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Bursa --- İki adet sultan papağanımı sahiplendirmek istiyorum.

Bursa içi 2 Adet sultan papağanımı sahiplendirmek istiyorum. Detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz.

img

holinar

6 yıl 11 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben varım abi ben 2-3 senedir besliyorum yer akşehir ama bursada taıdıklarım var eğer uygun görürsen telefon whatsapp 05418473000

holinar yazdı :

Bursa içi 2 Adet sultan papağanımı sahiplendirmek istiyorum. Detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz.

img

hasanbaki

6 yıl 10 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

holinar yazdı :

Hocam ben de talibim papağanlarınıza

img

Polye

6 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

holinar yazdı :

Mrb papagannzı sahiplenmek istiyorum lütfen uzun zamandr papagan aryrum ama bulamiyorum

img

Astha

6 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam iyi geceler ben istanbul dan yazıyorum sultan larını za ben talib olmak isterim sizin kararınızıla bursada arkadaşım araciliyla alabilirim ilgilenirseniz 535 347 49 60 ben hayatî

img

hayati4960

6 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben alabilirm evd ekedim ve kopegım var cok hayvansever biriyimsmiley

Astha yazdı :

holinar yazdı :

Mrb papagannzı sahiplenmek istiyorum lütfen uzun zamandr papagan aryrum ama bulamiyorum

img

ozgekoza

6 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba papaganlarinizi sahiplendirdiniz mi.Bende bursadayim.Papagan sahiplenmek istiyoruz

img

aysun52

6 yıl 7 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Slm bende Bursa da oturuyorum ben de sahiplenmek istiyorum eğer vermediyseniz

holinar yazdı :

img

Esentepe

6 yıl 6 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

holinar yazdı :

Uygun görürseniz İstanbul'dan bizzat gelerek teslim alabilirim ? Bakabilecegimden supheniz olmasın

img

Katip3468

6 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

05366101289 selcuk taşdelen bursadan çocukların çok istiyor yardımcı olobilirmisiniz

img

Selcuk1982

6 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ