Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Dişi Muhabbet kuş'umu ücretsiz sahiplendirmek istiyorum.AVRUPA-34

2 Yaşındaki SARI-YEŞİL Dişi Muhabbet kuşumu ( ŞİRİN )  Erkek Muhabbet kuşu olan birine ücretsiz vermek istiyorum.İlgilenenler  (  [email protected] ) mesaj gönderebilir.                                      İSTANBUL Avrupa yakasında ikamet ediyorum.

img

muhabet34

6 yıl 10 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

muhabet34 yazdı :

2 Yaşındaki SARI-YEŞİL Dişi Muhabbet kuşumu ( ŞİRİN )  Erkek Muhabbet kuşu olan birine ücretsiz vermek istiyorum.İlgilenenler  (  [email protected] ) mesaj gönderebilir.                                      İSTANBUL Avrupa yakasında ikamet ediyorum. Merhaba dün kuşumu kaybettik kızım meryem çok ağlıyor özledim kuşum nerde anne demesi zoruma gidiyor bize verırmısın çok severiz emin olabilirsiniz her gün evin içinde uçmasına izin verirım 2 günde altını temızlerım her gün taze su verirdim (eski kuşum çok mutluydu ) 4 yasında kizimi mutlu etmek ıstıyorum telefon um 05342073420 Adres hamidiye mah kaymak sok no 1/3 kağıthane İstanbul

img

muhabetim

6 yıl 9 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

muhabetim yazdı :

Şişli'den yazıyorum kuşsever biri olarak talibim

muhabet34 yazdı :

2 Yaşındaki SARI-YEŞİL Dişi Muhabbet kuşumu ( ŞİRİN )  Erkek Muhabbet kuşu olan birine ücretsiz vermek istiyorum.İlgilenenler  (  [email protected] ) mesaj gönderebilir.                                      İSTANBUL Avrupa yakasında ikamet ediyorum. Merhaba dün kuşumu kaybettik kızım meryem çok ağlıyor özledim kuşum nerde anne demesi zoruma gidiyor bize verırmısın çok severiz emin olabilirsiniz her gün evin içinde uçmasına izin verirım 2 günde altını temızlerım her gün taze su verirdim (eski kuşum çok mutluydu ) 4 yasında kizimi mutlu etmek ıstıyorum telefon um 05342073420 Adres hamidiye mah kaymak sok no 1/3 kağıthane İstanbul

img

Leyla1111

6 yıl 9 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar kuşlara ilgim çoktur. Sizin kusunuzu sahiplenmek istiyorum. Telefon numaranizi bulamadı da. Benim telefonum 05454500341

img

Yakupertek

6 yıl 9 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben istiyorum. ÇOK İSTİYORUM BANA VERİRMİSİNİZ.

img

serpild

6 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hayirli gunler istanbul avrupa yakasinda oturuyoruz ve cocuklarim cok istiyor muhabbet kusu bende cok seviyorum kimseye vermediyseniz ben sizden rica ediyorum babasiz 3 cocuk buyutuyorum alicak maddi imkanim yok tesekkur ederim

img

Serap80

6 yıl 3 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ