Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

Kedi sahiplenmek istiyorum

Merhaba ben kedilerle alakalı bir çok şeyi kardeşimin kedisi ipekten öğrendim.en onemliside bana iği geldiğini farkettim.Hayvanlarin ücretli satılmasına karşıyım.Elinizde yavru Scottish Fold,Britis Fold ve Exotik Shorthair varsa sahiplenebilirim.Calismiyorum kediniz gayet güzel bakılacaktır.

img

canan07

6 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

canan07 yazdı :
Merhaba ben kedilerle alakalı bir çok şeyi kardeşimin kedisi ipekten öğrendim.en onemliside bana iği geldiğini farkettim.Hayvanlarin ücretli satılmasına karşıyım.Elinizde yavru Scottish Fold,Britis Fold ve Exotik Shorthair varsa sahiplenebilirim.Calismiyorum kediniz gayet güzel bakılacaktır.
Ben kedimi sahiplendirmek istiyorum ilgilenirseniz verebiliriz 1.5 yasında taşınmak durumunda olduğumuz için yuva arıyorz

img

Gamse

6 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, 2 aylık cins kedim var. Yuva arıyorum onlara. Görmek isterseniz telinizi ya da emiliminizi bırakın lütfen

canan07 yazdı :

img

Pomcik

6 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Pomcik yazdı :
Merhaba, 2 aylık cins kedim var. Yuva arıyorum onlara. Görmek isterseniz telinizi ya da emiliminizi bırakın lütfen Merhaba mesajınızı yeni gördüm.Hangi sehirdesiniz.Resimleri görmek isterim.05323801902

img

canan07

6 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ