Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

hayvan bile diil bu adamlar!!!!!!!!!!!

slm goldie ben yazışmaların hepsinii okudum yazık ya bu karakterde bulunan insanların aramızda bulunması onlar için her şey para başka bi şey değil, gerçi tüm arkadaşlar bunun farkında ama,2 sene önce bende böle bi duruma düştüm benim köpeğimi aldılar sonra gittiğimde satmışlardı bunuda büyükj bir tesadüf sonucu öğrendim   köpeğimi gezerken gördüm ve şahıstan öğrendim her şeyi bölesi şerefsizlerden bıktım artık, goldie benim senden bide isteğim olacak yavrularından bi tanesine talibim gereken tüm olanağı sağlayabilirim istediğin zaman görebilme özgürlüğüne sahipsin, ben ankarada yaşıyorum sizin nerde olduğunuzu öğrenip isterseniz yüz yüze görüşebilirim sadece sizden yavrunuzu kendime de dostumu isitiyorum sizden cvp bekliorum    mail  : erdaltekin_phantom_snobyy [email protected]           cep  no: 5462553717 günün 24 saati arayabilirsiniz                    lütfen  bu  karaktersiz  insanlara  dikkat  edelim   iyi akşamlar                                                                                                                                                                                                       

img

_phantom_

18 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ