Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Kendime sadık bir Dost, bahceli evime iyi bir bekçi arıyorum !!!

Yavru olmasını tercih ederim, tabi 6-12 aylık afacanlara da hayır demem. Irk olarak da Kangal, Dogo Argentino, Danua, Rot Weiler, Doberman olursa daha çok sevinirim. Tel. 0532 517 76 81 E-mail. [email protected]

img

cemilio

18 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

isterseniz 2,5 aylık dişi labrador retriever var. sarı-şampanya renginde iyi bakımlı. izmir''de 400 ytl. ilgilenirseniz [email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

img

nacicakir

18 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Antalya''da ikamet ediyorum. Köpegin uzun yolculuk yapmasi zor oldugu icin sadece cevre illerden teslim alabilirim. Ayrica baska irk köpek teklifleriniz icin tesekkürler, ama sadece belirttigim irk köpeklerle ilgileniyorum. Labradorlar en cok sevdigim köpek irkidir, fakat onun bahcede bir bekci köpegi olarak yetistirmek yazik olur. Daha iyisine layik bence...

img

cemilio

18 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam. Gecen gun aldığım Alman Kurdu Sibirya Kurdu Kırması Kahverengi Tüylü Mavi Gözlü yavruyu verebilirim. Ailevi sorunlardan dolayı besleyemiyorum. 1 aylık erkek yavru 100 Ytl''''ye aldım aynı fiyata vereyim size. e-mail adresim [email protected] tel:0533-2253777 izmirde oturuyorum...

img

ercanspak

19 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb hem oyuncu hemde bekçilik için dört dörtlük tiger boxer yavru önerebilirim.ısparta.m_lion55@mynet

img

bern

21 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ