Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Oyuncu enerjik köpek arıyorum

ankarada yaşıyorum tercihim baskın ırklar ama digerlerinide düşünebilirim bahçeli evimizde bakmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz ?

img

Selinnnn

6 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benimle iletişime geçebilirsiniz 5335211978

Selinnnn yazdı :
ankarada yaşıyorum tercihim baskın ırklar ama digerlerinide düşünebilirim bahçeli evimizde bakmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz ?

img

Busifree

6 yıl 7 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben de bir tane 2,5 aylık cooker var düşünürseniz ben de ankaradayım verebilirim allerjim var çok tatlı uysal bir hayvan.ücretsiz. 05352970346

Selinnnn yazdı :

img

necmi123

6 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

40 günlük cocker cinsi köpek var isterseniz iletişim 0 534 413 26 68

img

Burak96

6 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam yetiskin cocker cinsi kopegim var bana ulasirsaniz size detayli anlatirim 05336503022

Selinnnn yazdı :

img

cananatac

7 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam yetiskin cocker cinsi kopegim var bana ulasirsaniz size detayli anlatirim 05336503022

Selinnnn yazdı :

img

cananatac

7 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

16 aylik erkek kısırlaştırilmış aşıları tam pasaportlu goldenum var . Dizimden ameliyat olacagimdan acilen onu sevecek birine vermek istiyirum. ankarada yaşıyorum tercihim baskın ırklar ama digerlerinide düşünebilirim bahçeli evimizde bakmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz ?

img

boyo

6 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba erkek cocker var benim cok aktif bahceye bayilir 05336503022 arayin beni detayli goruselim isterseniz

Selinnnn yazdı :

img

cananatac

7 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Cockerim var arayin beni isterseniz yarin 05336503022 

img

cananatac

7 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Busifree yazdı :

Benimle iletişime geçebilirsiniz 5335211978

Selinnnn yazdı :

teşekkürler

img

Selinnnn

6 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ