Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Samoyed ?

Merhaba ben Samoyed beslemeyi dusunuyorum ama Turkiyede cok yaygin bir irk olmadigi icin sıkıntı yasayabilecegimi soylediler. Veterinerler bu irk konusunda cok bilgi sahibi degiller vs. Nasil bakilir ne yapmak gerekir pek bilmiyorum ama bahceli bir evimiz oldugu icin sorun yasamayacagimi dusunuyorum. Ogrenciyim ve ben evde yokken (kabaca 07:30-17:00 arası) ona bakacak kimse yok. Bu sorun olur mu ? Yardimci olursaniz cok memnun olurum.

img

Lordofthehobbits

6 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Lordofthehobbits yazdı :
Merhaba ben Samoyed beslemeyi dusunuyorum ama Turkiyede cok yaygin bir irk olmadigi icin sıkıntı yasayabilecegimi soylediler. Veterinerler bu irk konusunda cok bilgi sahibi degiller vs. Nasil bakilir ne yapmak gerekir pek bilmiyorum ama bahceli bir evimiz oldugu icin sorun yasamayacagimi dusunuyorum. Ogrenciyim ve ben evde yokken (kabaca 07:30-17:00 arası) ona bakacak kimse yok. Bu sorun olur mu ? Yardimci olursaniz cok memnun olurum.
ONCELIKLE SELAMLAR, DAHA ÖNCE HİÇ KÖPEK BESLEDINMI ? SAMOYET ZOR KOPEKTIR EGITIME GELMEYEN EGITIMI SEVMEYEN BIR IRKTIR, ANLATILACAK ÇOK ŞEY VAR ASLINDA AMA BAŞTA SORDUĞUM ONEMLI ONA GÖRE YAZICAM BEN 22 YILLIK KÖPEK EĞITIM VE KÖPEK PSİKOLOJİSİ UZMANIYIM, SORUMA CEVAP VERKI SANA ONA GÖRE YARSIMCI OLAYIM, DAHA ÖNCE HİÇ KÖPEK BESLEDINMI ?

img

EGITIMUZMANI

6 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ