Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Kapluşlarıma bakın

Slm Arkadaşlar, kapluşlarımı sizinle paylaşmak istedim, nasıl güzeller mi?

img

forya

19 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm forya, ölen kaplumbağan için çok üzüldüm. resimlere baktım çok tatlılar..

img

hülya999

19 yıl 9 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ninjalarin harika dostum!! =]

img

seamansoul

19 yıl 8 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya arkadaşlar burada cıkması için resim atmıştım(ninjalardan farklı) ama olmamış çıktı zannettim.o nedenle pardon.bu arada hülya, 2 tane kara kapluşum oldu. onlarla kırmızı yanakları birarada çekmiştim ama yayınlayamadım.neden olmuyo onuda çözemedim, neyse yapmaya calışcam.

img

forya

ÖZEL MESAJ

elimde birtane su kaplunbası var 3 seneden beri besliyorum ama nasıl olmedi hayret cok fazla ugraşamıyorum utanarak söylüyorum bazen onu unttugun bile oluyor onu istersen sana vermek isterim cunku ben onu hakketmiyorum bazen bir hafta yemek vermedigim oluyor [email protected]

img

zazu

19 yıl 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fotoğraf ekleme sorunsalı ile ilgili bir başlık atmıştım. o başlığa bir baksana. resimler için sabırsızlanıyoruz.

img

momo

19 yıl 3 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkür ederim arkadaslar. kapluşların yeni güzel resimlerini yakalarsam cekip siteye koyucam.aynı resmi 2 kere atmışım pardon. Aslında benim hatam sayılmaz 1 saat ugraştım resimler için bazen cıkmıyor,sanırım forumda bi sorun var neyse.... bu arada zazu kaplumbagana bence iyi bakmışsın 3 yasına kadar geldiğine göre..bana vermek istiyorsan alabilirim ama büyüklüğü önemli benim akvaryumumda zaten 6 tane var ve 2 tanesi küçük sayılır, yani boyut farkı biraz fazla olur tahminimce. kapluşun resmi varmı[email protected]

img

forya

ÖZEL MESAJ