Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

sevgi yuvası denen eleman

her yazdığıma cvp vermek zorundamısın?aptla deilim herhalde hayvana 1 saat su vercek...ölç tart öyle cvp yaz tamam...

img

tombi_20

18 yıl 7 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşlar ben aranıza bugün katılıyorum, adım ilknur. beni duyan varsa lütfen bana yardımcı olurmu? Benim önceden bir tavşanım vardı ancak mantar oldu ve kurtaramadım öldü. Bu gün gittim bir cüce tavşan aldım ama o kadar küçük ki açıkçası biraz tedirginim, yemekte yemiyor. Kuru mama verdim bir iki ısırdı ama pek oralı olmadı ne yapmam gerek bana yardım ederseniz sevinirim. Bu arada çok iyi bir internet kullanıcısı değilim, doğru sayfayamı yazıyorum sorumu onu bile bilmiyorum.

img

ilknuryakasiz

18 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tombi_20 sana bişey diyecem o zaman sende her cevabın ayrı başlık açarak milleti rahatsız etmek zorunda mısın hem ben tavşanımda denedim bişey olmadı diyerek deneyimsiz tavşan sahiplerini yanlış yönlendiren o değil... ölç tart öyle cevap ver tamam...

img

tavşi

18 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkürler tavşi! tombi_20 ; amacım kimseyi kırmak üzmek rencide etmek değil tamam biraz sert çıktım kabul ediyorum ama son söylediğim su meselesi bi soruydu yani yazdıklarından sanki 1 saat veriyormuşşun izlenimine kapıldım öle yapıyosun demedim sadece sordum ölemi diye.bu forumdaki herkesin sahiplendiği en az bir tavşan var.herkes deneyimlerini paylaşıyor ,çok güzel, sorusu olanlar yanıt buluyor.deneyimlerimizi paylaşırken eleştiriyede açık olmak gerekir diye düşünüyorum çünkü söz konusu bir canlı ve yaşamı sadece bize bağlı.yaptığımız en küçük bir hata bile onun göz açıp kapayıncaya kadar yaşamını yitirmesine neden olabilir.lütfen birbirimize verdiğimiz cevapları değerlendirirken bu gözle bakalım.kendi üzerimize alınıp birbirimize kızarsak bu sadece vakit kaybı olur.dargınlar barışsın ,herşey tavşinler için :) sana ve tavşanlarına sağlıklı günler

img

sevgiyuvası

19 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tesekkurler verdiginiz bilgiler icin devam li bilgilerinizi paylasir saniz sevinirim tesekurler

img

ucankus

18 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eğer kırdıysam kusura bakma ama çok kızdım herhalde bende kimsenin tavşanına bişey olsun istemem ama hep belirttim benim tavşanımın tarzı bu diye.herkeste akıl var benim her yazdıklarımı uygulamak zorunda deiller.ben yanlış anlattım yada.ilk zamanlar kulakları kızarıyodu 1 haftadır o da yok allaha şükür eğer en ufak bi yem yememe,uyuşukluk ne bileyim bu gibi bi hastalık belirtileri olsaydı ne şeftali kabuğunu verirdim kemirsin diye ne de yıkardım...ama çok hareketli ve çok zıp zıp.hani demiştinya sen ne verirsen yer o diye.hayır mesela armut parçası yada kabuğu yemiyor ama ben internete elimde elimde yerken girdiğim zamanlar yukarı yukarı zıplıyo.eğer yanlış bilgi verdiysem herkesten özür dilerim...

img

tombi_20

ÖZEL MESAJ

ben internete elimde elimde yerken girdiğim zamanlar yukarı yukarı zıplıyo.eğer yanlış bilgi verdiysem herkesten özür dilerim... ben internete elimde şeftali yerken girdiğim zamanlaryukarı yukarı zıplıyo...o zaman burnunu görmen lazım...

img

tombi_20

ÖZEL MESAJ