Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

minik bir küçükhanım istiyorum kısırlaştırırım sevmek istiyorum üretmek değil

Merhaba sokaktan kedi sahiplendim baktım çok çok sevdim yanımda uyuyordu hertürlü aşısı var kısırlaştırdım karnesi var N&D ile özel mamalarla baktım ama beni terketti ve arkadaşımın terasına yerleşti orada çicekler var tabi :(( şimdi mama verip uzaktan seviyorum o yüzden sevgimi ilgimi vereceğim cins kedi arıyorum yavru olsun ki ben büyüteyim çok çok iyi bakarım ama parayla almam güvensizlikten vermeye kıyamadığınız yavrunuz varsa (dişi) takip şartıyla talibim :) Büyükçekmece -istanbul

img

Capriceal

6 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba benim yavru 1 aylik bir kizim var anne van baba scottish fold mama karsiliginda guvenilir iyi bakicak onu cok sevicek bir yuva ariyorum

Merhaba sokaktan kedi sahiplendim baktım çok çok sevdim yanımda uyuyordu hertürlü aşısı var kısırlaştırdım karnesi var N&D ile özel mamalarla baktım ama beni terketti ve arkadaşımın terasına yerleşti orada çicekler var tabi :(( şimdi mama verip uzaktan seviyorum o yüzden sevgimi ilgimi vereceğim cins kedi arıyorum yavru olsun ki ben büyüteyim çok çok iyi bakarım ama parayla almam güvensizlikten vermeye kıyamadığınız yavrunuz varsa (dişi) takip şartıyla talibim :) Büyükçekmece -istanbul

img

Adamia

6 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bizde beylikduzundeyiz

Capriceal yazdı :

img

Adamia

6 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ