Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

10 Aylık Scottish fold dişi kızıma eş (Çankaya)

1ü aylık kedimize British eş arıyoruz. Kızımız füme Scottish fold

img

Mustafakemalis

6 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merabalar bendede erkek schottis fold /longhair erkek var düşünurseniz iletisime geçelim

img

Visky

6 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] üzerinden iletişim kurabiliriz

Visky yazdı :
Merabalar bendede erkek schottis fold /longhair erkek var düşünurseniz iletisime geçelim

img

Mustafakemalis

ÖZEL MESAJ

Exoticshorthair 3 yas oglum var. Gri renk saglikli bir erkek. Cankayada ikamet ediyorum. Iletisim icin mail atmak istedim ama sorun yasiyorum gondermede. Ozelden iletisim kurabiliyorsaniz sevinirim. ( ayrica scottish ve scottish ciftlestirilince özürlü yavrulara sahip olabilirsiniz, gecen sene bu sekilde ciftlestirilip dunyaya getirilmis engelli kedimi 3 yasinda kaybettim. Ve cok acılar cekti yasaminda. Mutlaka veterienre sorun. Sizin icin en iyi es adaylari british yada baska irklar olmali)

img

Seytantuyu

6 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba iyi aksamlar. Rahatsiz ettim kusura bakmayin. Kedinizi ilana koymussunuz. Bizim de british erkek bir kedimiz var, 1 yaisnda. Eger hala ciftlestirmedi iseniz kiziniza talibiz :))

img

gumbicer

6 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba kediniz hala duruyor ise kızmız kızgınlık döneminde. Telefon bilginizi iletirseniz görüşmek isterim

Seytantuyu yazdı :
Exoticshorthair 3 yas oglum var. Gri renk saglikli bir erkek. Cankayada ikamet ediyorum. Iletisim icin mail atmak istedim ama sorun yasiyorum gondermede. Ozelden iletisim kurabiliyorsaniz sevinirim. ( ayrica scottish ve scottish ciftlestirilince özürlü yavrulara sahip olabilirsiniz, gecen sene bu sekilde ciftlestirilip dunyaya getirilmis engelli kedimi 3 yasinda kaybettim. Ve cok acılar cekti yasaminda. Mutlaka veterienre sorun. Sizin icin en iyi es adaylari british yada baska irklar olmali)

img

Mustafakemalis

ÖZEL MESAJ

Merhaba kediniz hala duruyor ise kızmız kızgınlık döneminde. Telefon bilginizi iletirseniz görüşmek isterim

Seytantuyu yazdı :

img

Mustafakemalis

ÖZEL MESAJ

merhaba benim çok sağlıklı uysal bir oğluşum var kan testlerine kadar var vitaminlerine kadar güzel beslediğimiz evimizin prensine eş arıyoruz düşünürseniz 05415746720 iletişime geçebilirsiniz

img

moka

6 yıl 2 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba benim çok sağlıklı uysal bir oğluşum var kan testlerine kadar var vitaminlerine kadar güzel beslediğimiz evimizin prensine eş arıyoruz düşünürseniz 05415746720 iletişime geçebilirsiniz

Mustafakemalis yazdı :

1ü aylık kedimize British eş arıyoruz. Kızımız füme Scottish fold

img

moka

6 yıl 2 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ