Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Balıklar

Mesaj Ekle

DİSKUS (İZMİR)

Diskus üretimin''de kullanılan tüm malzemelerimi ve bununla beraber 4 ''ü çift olmak üzere toplam 10 adet balığımı satmak istiyorum. BALIK ÇEŞİTLERİ: 1- Blue diemont çifti erkek cobalt blue 2,5 yaşında dişi blue diemont 2 yaşında 2- Malbora erkek 2 yaşında dişi panda 19 aylık 3- Panda erkek 2 yaşında dişi 2 yaşında 4- Turkuaz erkek blue turkuaz 2 yaşında dişi cobalt blue 17 aylık 1 adet panda erkek 2 yaşında 1 adet birilland kırmızı 1,5 yaşında NOT : Çift olan balıkların hepsinden sağlıklı yavrular aldım. 10 yıldır bu balıkla uraşmaktayım.Son 2 yılımı yukarıda belirtmiş olduğum balıkları yavru iken alıp evde yapmış olduğum mamalarla büyüttüm.Bu yüzden üretim aşamasında hiçbir problem yaşamadım diyebilirim.Bu işi evimde yapıyordum,fakat bu balıkla uğraşanlar bilirki özellikle yavru dönemlerinde hiçbir sosyal faaliyetim kalmamıştır.Bu yüzden kendimi biraz kızağa çekip bu balıklardan aldığım yavrular içerisinden kendime damızlık olarak seçtiğim balıklarımı büyütene kadar biraz ara vermek istiyorum.Yukarıda belirtmiş olduğum balıklarımın tamamına 1,5 milyar istiyorum. cep tel :0533 6109592

img

seeman

19 yıl 2 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ