Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

iran ya da ankara kedisi istiooooooorum,ankara

meraba, 1 yıldır iran ( ya da ankara) kedisi arıyorum, sıcak saglıklı bi yuva garanti ediyorum, gercekten evimde elmayra gibi sarılıp sevecegim , tuylu tuylu bi kedicik olsun istiyorum, artık olsun, lutfen yavrularınızı paylasın:) mail [email protected] tesekkurler

img

cycling

18 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3 aylık saf kan dişi gri_mavi iran kedim war.şişko mu şişko tuylu mu tuylu ama ben ondan ayrılmak zorundayım. henuz alalı 1 ay oldu ama ben de alerjik astıma sebep oldugu icin acil satmalıyım.300 milyona aşı karneli. bugune kadar olması gereken butun asılarını olduu.cook bakımlı yani.ustelik size uzunca bi sure masraf da cıkarmıycak cunku kediyle birlikte butun esyalarını da wericem (uyuma sepeti,maması,kumu,mama kabı,vitamini,fırcası,"malt"ı kuru sampuanı) acele cewap bekliorum.tuwalet egitimi de war :( bi de kızıma cook ii bakabileceginize inanıorsanız alın lutfeen. haberlerinizi bekliorum.kedilerin disi olması buyuk avantajdır.ben de ilk basta erkek istiordum ama bi weteriner bana erkek kedi ergenlik doneminde cok huysuz alır we kacmaya dısarıya cıkmaya calısır ustelik 6 aydan sona cok pis bi koku yayar ewe surekli dedi.disi kacmayı basarsa da geri doner ama erkek kacarsa asla geri donmez dedi bilgilerinize yanii :) siz de bi arastırın isterseniz. bana "[email protected]" adresinden ya da "0 533 315 7124" nolu telden ulasabilirsiniz.ben de ankara dayım.

img

godezeynep

18 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ