Hepsievcil

Kuş Forumları > Güvercinler

Mesaj Ekle

Oyun Garantili Şebaplar

Yer darlığından ihtiyaç fazlası bu yılın yavrularından oyun garantili ayna kuyruk temiz belli şebaplar Soy ağacı belli kaliteli ırk kanaryaları ile takas yapılabilir. fotograflar aşağıdaki adresten görülebilir. http://pets_world.sitemynet.com/Hayvanlar/id2.htm Fiyatlar için [email protected] a mesaj bırakınız.

img

mehmetozaslan

19 yıl 3 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Şebab güvercin anlamını öğrenmek için benim siteye beklerim. Alp http://www.sebabci.com

img

alp4

21 yıl 7 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Alp bey sitenize baktım zaten ama ben fiyat olarak 1000 ytl istemiyorumki benimkilerde böyle şebap.

img

mehmetozaslan

ÖZEL MESAJ

Sahte yeni rakılar piyasadan silindi. Orjinal sarı kapaklılar bende . Alp http://www.sebabci.com

img

alp4

ÖZEL MESAJ

Yaşınızı bilmiyorum ama be 25 senedir güvercin beslerim kırk yıllık çakmaklı yada miski yi kafese kapattınız ırkını kırdınız yemi dayadınız önüne hayvan oldu kocaman adıda şebap oldu ben özellikle şebap dediğiniz çifti ayırıp miski oyunlu dişiye vurdum benim kuşlarım uçacak arkadaş takla da atacak seferde yapacak bir eksiği kılıç paçaysa oda olmasın masa üstüne koyacak olsam resmini çerçeveletir koyardım benim satmaktaki amacım yer darlığından fazla kuşların temizlenmesi kimsenin gırtlağını sıkmıyorum inek parasıda istemiyorum ticari maksadım olsa her forumun altına sizin gibi site adresimi yazardım? Lütfen benim yazdığım forumlara yorum yapmayın satacaksanız kuşlarınızı kendiniz başlık açın. Saygılar

img

mehmetozaslan

ÖZEL MESAJ

Kimin kuslari kırılmıs resimlerden belli oluyor mehmet bey. Yem yedirmekle kafese koymakla bir cocuk bile bu degisimin olmayacagini bilir. Her taklacı güvercin havada oynar. Her oynayan ise şebab olamaz. Alp

img

alp4

ÖZEL MESAJ

Ya arkadaşım işin gücün yokmu senin bak işine benimkiler çakmaklı yada miski şebap herneyse şebapa benziyor çokta güzel oyunlu senin şebaplarda varmı oyun ?seninle tartışmak istemiyorum en büyük şebapçı sensin oldumu, bırak bu reklam ayaklarını . Bak yukarıda mail adresim var sıkıntın varsa oraya yaz. Bu konuyu burda noktalayalım. Ben kimsenin özellikle senin gibilerin reklamına alet olamam. Saygılar

img

mehmetozaslan

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar tartışmaya gerek yok,mehmet beyinde güvercinleri güzel hakkını vermek lazım,şimdi alp bey yanlış anlama şimdi her güvercin takla atar oynar bunu sende söylemişsin,güvercinleriniz festivale girdimi ve derece aldımı acaba bunu öğrenmek istedim polemik amaçlı sormuyorum..ve benim sitemde www.guvercinler.o-f.com birde bu siteye göz atın..saygılar herkese..

img

kral_cobra

18 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ve unutmadan hem mehmet arkadaşımıza hemde size sorayım arap aynakuyruklar sizin oralarda fiyat olarak ne geçiyor...belirterseniz sevinirim bana 1 çift lazım..

img

kral_cobra

18 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ