Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

20 günlük pisiciğim, annem terketti :( yuva arıyorum

Merhaba; 20 gün önce doğdum. Çok tatlı bir sarmanım, patilerim beyaz gözlerim mavi şirin bir yavruyum. İsmim bile yok. Annem terketmiş. Bana şuan bakan kişiler ise iyi insanlar ama bakma imkanları yok, öğrenciler o yüzden beni iyi bir yuvaya vermek istiyorlar. Kafesimi, mama tabaklarımı, kumumu herşeyimi alıyorlar. Ama benimle ilgilenmeye gerçekten vakitleri yok Henüz kimse ismimi koymadı bu kadar mı sevmiyor kimse beni Ben sokak kedisi olmak istemiyorum illa cins kedimi olmam lazım. Hep babamın yüzünden ama işte baba bişey diyemiyorum. İstanbulda Üsküdar da bi evdeyim, tek istediğim biraz ilgi ve biraz sevgi verebilecek bi ailenin yanında yaşamak. Bana yardım eden Serkan abim ve Elvin ablama çok teşekkür ediyorum. Serkan abimin cebi: 0542 5422154 E-posta adresi: [email protected]

img

heavyspeed

18 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hala pisiciğim yuva bekliyor, gerçekten pişman olmıyacaksınız, öğrenci olduğum için bakamıyorum, çok şirin,sağlıklı,veteriner kontrollü gideceği yuvada mutluluk saçacağına eminim. Lütfen acil... İstanbul Üsküdardayım.

img

heavyspeed

18 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ