Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

ÇOookkkk yakışıklı Beagle arıyorumm ;)

hayvanlari cok seviyorum 9 sene kedi besledim ondan önce de bir golden retreieverim vardi. eger erkek Beagle yavrunuz varsa lutfen haber verebilirmisin gercekten iyi bakılacagindan emin olabilirsiniz.

img

qwertyqwerty

18 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BEAGLE yavrusu fiyati 500 euro tum evraklar birlikte Istanbul teslim. Cep : 00359888938321 E-mail : [email protected]

şehir: Ankara cinsi: English Beagle cinsiyet: dişi doğum tarihi: 19 Mayıs 2005 seceresi: var (anne de baba da English Beagle) aşı: tam (karma + kuduz 2şer defa 27.07.2005-10.09.2005 yapılmıştır, bir dahaki aşılar 25.08.2006 haftası yapılmalıdır) aşı karnesi + sağlık taraması: var, yapıldı tuvalet eğitimi: var (ev içi) temel eğitim: var (temel komutlar) yemek alışkanlığı: muz, patates ve tatlı dışında herşeyi yiyebilir. halen mevsim sebzeleri, baklagil, kırmızı ve beyaz et, ton balığı ve pirinç veya makarna püresi (tümü haşlanıp blenderdan geçiriliyor) ile ayrıca peynirli yumurta ile (6. aya kadar 3, 1 yaştan itibaren 2 öğün) besleniyor, günde 1/2 litreye yakın süt içiyor. yiyeceklerin pişmiş olması gerekiyor. kümes hayvanı kemiği kesinlikle verilmiyor. özellikleri: sevecen, oyuncu, meraklı, çok uzun süre (en fazla 6-7 saat) olmamak kaydıyla yalnız kalabiliyor, yürümeyi, gezmeyi seviyor, (günde 2 kez en az bir saat tempolu yürümesinde tür özelliğinden dolayı fayda var) banyo yapmaktan korkmuyor, çabuk öğreniyor, ancak halen dişleri kaşındığı için kemirmesini istemediğiniz eşyaları (ayakkabı-terlik) ortalıkta bırakmamakta fayda var. kemirme huyundan (Golden Retreiver''ların aksine) kalıcı dişlerin tümü çıktıktan sonra vazgeçiyor. fiyat: 500 ytl

img

tburcu

18 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ