Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

dişi siyam kedisi

Y.Dudullu bölgesinde 1 yaşlarında hakiki cins dişi siyam kedisi bulunmuştur. Ya camdan atladı veya düştü. Bir dişi kırılmış. Şirketimizin bahçesine gelmiş yatıyordu. Hemen geldi yanıma sevdirdi kendini. Hiç tırnak çıkarma huyu yok. Çok iyi huylu. Veterinere getirip kontrol ettirdik şu an için sağlık problemi yok. çok susamış ve acıkmış. Kafesine girer girmez hemen mamasına ve suyuna yumuldu. Kayıp ilanlarına baktım ama hiç ilan bırakılmamış. bir hafta daha klinikte bakım altında tutucam. Sahibini bulamazsam ilgilenmek isteyenler kliniği arayıp gidip görebilirler. klinik.0216 567 44 25

img

barakiel

20 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mıncıklamalık sevgi dolu bir kedicik bu siyam. gidin görün. 0216 567 44 25

img

barakiel

ÖZEL MESAJ

0216 567 44 25

img

barakiel

ÖZEL MESAJ

Sahibi çıkmadı. Bugün artık veriyoruz. Gelip görebilirsiniz. Klinikte diğer yuva arayan kedilerle ( van kedisi ve 8 tane yavru ) birlikte. 0216 567 44 25

img

barakiel

ÖZEL MESAJ

meraba ben kediye talibim ama anlayamadım hem siyam hem van kedisi mi var, ben açıkçası yavru istiorum istanbul bakırköyde oturuorum, diş hekimiyim sizden cevap bekliorum

img

magu

18 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Siyam kedimiz yuvasına uçtu :) Van kedisi erkek 1 yaşında ve 1,5 aylık 3 tane siyah ve 4 tane gri kedi yavrular var. İsterseniz gidip görebilirsiniz. Yer Göztepede ve klinikte hepsi. Kliniğin numarası 0216 567 44 25

img

barakiel

ÖZEL MESAJ